wmaraci reklam

SMM Panelimin Tüm Satış Hakları Satılıktır! [DEVİR EDİLDİ!]

2 Mesajlar 689 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

MehmetG MehmetG WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 204
  • Beğeniler 78 / 38
  • Ticaret 57, (%100)

SATIŞ HAKLARI KOMPLE CaddeMedya adlı üyeye devredilmiştir!

Arkadaşlar, bir kaç problemlerimden dolayı forumda ki satışlarıma ara vermek istiyorum. Bundan dolayı Yazılımımın tüm haklarını devrederek bir başkasının kazanmasını sağlamak ve sadece bir kişiyle destek için sürekli irtibatta olmak istiyorum. Devralan arkadaşa sistemin işleyişi, kurulum, müşterilerinin soruları ve kendi soruları gibi tüm konularda yardımcı olacağım. Müşterilerinin ek isteklerini ücretli olarak eklemeye devam edeceğim(kendi konumda da olduğu gibi).

Script Satış Konusu : TIKLA GİT!

Alıcıya Devredilecekler : Sistemi devralan arkadaşa markalaşmış, sistemin demosu olarak bilinen smmhizmeti.com domaini, online satış yapabilmesi için siparis.smmhizmeti.com olduğu gibi devredilecektir. İki forumdaki satış konumu da kendisine olduğu gibi aktaracağım. Ünlü bir forumda 15 günlük sponsor reklam bulunmakta o konu içeriğini de alıcı arkadaşa yönlendireceğim.

Script Getirisi Hakkında : Ciddi düşünen arkadaş ile gelirin bir kısmı paylaşılacaktır. Normalde kiralama ile satış yapmamaktayım fakat bir müşterimin isteğine üzerine 2 sitesi kirada mevcut ve oda aylık 150 TL gelir sağlıyor. Kısaca direkt satışların üzerine +150 kira geliri mevcut ve alıcı arkadaş konuya kiralama hizmeti de ekleyerek çift gelir sağlayabilir.

Script Tüm Haklarının Devir Ücreti : -

İletişim : 0536 682 34 36 (Lütfen WhatsApp üzerinden yazınız.)

wmaraci
reklam

CaddeMedya CaddeMedya Ofisimiz Bursa/Osmangazi Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / K
  • Meslek yazılımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** I**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 8, (%100)
devir aldım arkadaşlar :)
MehmetG

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al