wmaraci reklam

Wordpress Film Teması V1 + Özel Bot Sistemi(Responsive) İlk 3Kişiye İndirim

4 Mesajlar 1.203 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bluhad bluhad Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Konum Danimarka
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 18 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Bu Özel Wordpress Film İzleme Teması Satılıktır.Wordpress Film Teması Piyasadaki Tüm Temalardan Kat Ve Kat İyidir Neyse Ben Daha Fazla Konuşmayayım Hemen Özelliklerini Anlatayım Kendisi Konuşsun.

Özel Menü Sistemi=

Bu Sistem Sayesinde Ziyaretçilerinize Daha Çok hitap edebilirsiniz. Tamamen Kendinize Özgü Menüler Tasarlayabilirsiniz.

Özel Kategori Sistemi=

Özel Kategori Sistemi sayesinde Ziyaretçileriniz Daha hızlı Filmleri Bulabilirler Ve Rahatça Sitenizde Dolaşabilirler.
Populer Filmler=

Ana Sayfanızda Populer Filmleri Burada Sergileyebilirsiniz

2 Tane Özel Bileşenlerimiz=

Özelleştirilebilir Footer Alanı =

Ana Sayfada Slider Sistemi=

Özel Geçişler=

Film Arama Sistemi=

Admin Paneli Film Botu=

Bu Bot Sayesinde Hiç Uğraşmadan Filmlerinizi Yükleyebilirsiniz Sadece Film Yılı Veya Filmin İsmini Yazmanız Yeterlidir Tercihe Göre Botun Filmleri Çekmesi Türkçe-İngilizce-Almanca-veya Fransızca Gibi Populer Dillere Göre Ayarlanmaktadır Bunu Siz Ayarlıyamıyosunuz Tercihe Göre Ayarlayabilirim Şuanlık Türkçe Çekmektedir

2020 Filmleride Dahil Tüm Filmler Çektiğimiz Yerde Mevcuttur Film Çekimlerini themoviedb.org dan çekmektedir
Sunucunuza Bağlı Olarak Dakikada 50 Filme Kadar Yükleme Yapmaktadır

Filmlerin Etiketleri Tercihe Göre Gelmektedir Filmlerin Oyuncuları Yapımcıları Herşey Otomatik Eklenmektedir Hatta ve Hatta Fragmana Kadar Otomatik Eklenmektedir

Filmlerin İframeleri Otomatik Eklenmiyor Sebebi Türkçe Kaynaklı Sunucuların Az olmasından Dolayı ama iframeleri Siz Elle Ekleyebilirsiniz Lakin İngilizce Siteler İçin otomatik ekleme yapıyor Yani Film Sunucusu Otomatik Ekleniyor Lakin Şuanda Türkçe Desteği Yoktur Onu Elle Eklemeniz Gerekiyor

Tercihe Göre Sizi Uğraştırmadan Filmlerin İframesini Çekicek Özel Sistemde Yazılabilir Bu Sistem Bana Ait olmadığı İçin Arkadaşımın Olduğu İçin Bunun Fiyatını Ben veremiyorum PM atarsanız Bu sistemide Sizlere Yazdırabilirim

Sistem Sizi Uğraştırmaz Sadece Filmlerin Upload Adresini Girmek Kalır

Admin Paneli Demo Veremiyorum Şuanda Sitemde Aktif Bir Şekilde Kullandığımdan Ama Tercihe Göre teamviever veya anydesk üzerinden gösterim sağlayabilirim.

Fiyat= Sınırsız Lisans+Bot Sistemi Yalnızca 300 TL Dir(Quaxer Film Dizi Çekici Hariç)
Quaxer Film Dizi Çekici Bana Ait Değildir Bunun Konusunda Sadece Sizi Yapan Kişiyle iletişime sokabilirim
Bu sistem Parça Parça Satılmaz Tek Bir Bütün Halinde Satılır İsteyene Demo Halindeki Sistem Ücretsiz Kurulur.
İndirim bindirim vs Yoktur net fiyattır pazarlık için mesaj atmayınız sadece ciddi alıcılar pm atsın

YALNIZCA İLK 3 KİŞİYE FiYAT=200 TL Dir Başka Yerde Satışımız Yoktur
Şuanda Satılan Kişiler=
1-
2-
3-

Lisanslar Tek Domain İçin Geçerlidir.Çoklu Domainler İçin Konuşabiliriz.Başka Yerde Şubemiz Yoktur İtibar etmeyiniz Sadece wmaracından satış yapılmaktadır.

Demo= https://filmizlehd1080p.com

wmaraci
reklam

• Üyelik 20.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Konum Danimarka
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 18 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Güncellendi

GOWEB GOWEB 🚀 goweb.com.tr 🚀 Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek CEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 29 / 29
  • Ticaret 5, (%100)
Kayıt ol ve üye girişi için özel bir alan olsa daha profesyonel olur diye düşünüyorum
bluhad

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek web yazılım
  • Konum Danimarka
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 18 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

Webuvi adlı üyeden alıntı

Kayıt ol ve üye girişi için özel bir alan olsa daha profesyonel olur diye düşünüyorum

V1.1 Sürümünde Bu Konuya El Atıcam Ve Konuya Yazmayı unuttum V1.0 Alan Kişi V1.1 ede ücretsiz Sahip Olabilecek veya Diğer Sürümlere
GOWEB

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al