wmaraci reklam

PHP Lokanta - Restoran Scripti | Sipariş Sistemi | Kampanya Sistemi | SMS ile Üyelik Sistemi | Mobil Uyumlu

2 Mesajlar 1.401 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emreyvz emreyvz .NET Core & Angular & PHP E-Mail Onaysız
  • Üyelik 19.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 110 / 250
  • Ticaret 24, (%100)

Lokanta Restoran Scripti ile kurumsallığa giden ilk adımı güvenli bir şekilde atabilirsiniz. Responsive tasarım ile mobil ve masaüstü cihazlardan sitenize gelen ziyaretçilere keyifli bir gezinti sunabilirsiniz. Emyasoft tarafından hazırlanan bu Lokanta Restoran Scripti ile bir restoran veya lokantanın ihtiyaç duyduğu her şeyi bulabilirsiniz. Müşterilerinizden mesaj alabilir, restoranın konumunu Google Maps ile kullanıcılarınıza gösterebilir veya online olarak sipariş alabilirsiniz. Kullanımı çok basit olan Lokanta Restoran Scripti Yönetim Paneli ile siteyi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Ayrıca Ekstra SEO ayarlarıyla rakiplerinizden bir adım daha önde olabilirsiniz. Google'ın istediği standartlara sahip olan Lokanta Restoran Scripti ile bölgesel aramalarda belirlediğiniz keywordlerde üst sıraya çıkmanız çok daha kolaydır. Emyasoft Lokanta Restoran Scripti ile ihtiyacınız olan içerikleri ziyaretçilerinize kolayca sunabilirsiniz. Sitenize eklediğiniz resimler otomatik olarak optimize edilerek düşük boyutlara getirilir ve sayfanız küçük boyutlarda oluşturulur. Bu şekilde üst sıralara çıkmanız kolaylaşır. Lokanta Restoran Scripti PHP dili kullanarak yazılmıştır.

Lokanta Restoran Scripti Tanıtım Videosu

Lokanta Restoran Scripti PHP Özellikleri

Mobil Uyumlu Tasarım (Responsive)
%100 SEO Uyumluluğu
Sepet Sistemi ile Online Sipariş Verme (Kapıda Ödeme)
Kampanya Ekleme / Silme
Şikayet / Yorum Alabilme
Konum Ekleme (Google Maps)
Gelişmiş Yönetim Paneli
Resim Galerisi
Üyelik Sistemi
SMS ile Üye Kaydı (Kapatılabilir)
Yemek Kategorileri Oluşturma / Silme
Kategoriye Göre Yemek Ekleme / Silme
Yönetim Paneli ile Kolay Sipariş Yönetimi
SEO Ayarlarını Panelden Kolayca Değiştirebilme

Ekran Görüntüleri

Lokanta Restoran Scripti Hakkında Soru & Cevap

Sipariş Sistemi Nasıl Çalışır ❓

Müşteri , yönetici tarafından eklenen yemekler veya kampanyalar arasından seçim yaparak sepetine yemek ekler. Sepette bulunan yemekler toplam fiyatıyla beraber gösterilir. Yemekler basit arayüz ile hızlıca sepetten çıkarılabilir veya eklenebilir. Sipariş tamamlandıktan sonra, Yönetici Panelinde Yeni Sipariş olarak belirecektir. Yönetici sipariş veren müşterinin adres, telefon bilgilerini sipariş panelinden görecektir. Bu şekilde müşteri ile iletişime geçilip Kapıda Ödeme şeklinde ödeme alınabilir.

Nasıl Satın Alırım ❓

Script'in ödemesini yaptıktan sonra bizimle Canlı Yardım, İletişim , E-mail Adresimiz veya Whatsapp aracılığıyla iletişime geçin. Sizden satın aldığınız pakete göre bazı bilgileri isteyip sitenizi birkaç saat içerisinde hazır hale getiririz.

Nasıl Kullanacağımı Bilmiyorum. Almalı mıyım ❓

Siteyi nasıl kullanacağınızı bilmemeniz problem değil. Size nasıl kullanacağınızı basitçe anlatacağız. Zorlandığınız zamanlarda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Domain Hosting Nedir Hiçbir Bilgim Yok ❓

Domain ve Hosting işlemlerini bilmiyorsanız, satın alırken Domain + Host dahil olan satın alma opsiyonunu kullanın. Bu şekilde biz sizin yerinize tüm işlemleri halledip size kullanıma hazır sitenizi teslim ediyoruz. Kurulan paneli nasıl kullanacağınıza dair tedirginliğiniz varsa bir üstteki 2.maddeyi okuyabilirsiniz.

İstediğim Özeliği Ekleyip, Değiştirebilir misiniz ❓

Bu durumda bizimle herhangi bir kanal aracılığıyla iletişime geçin. Emyasoft ekibi size istediğiniz özellik hakkında bilgi verir ve fiyat teklifi sunar. Bu ücret karşılığında özellikler eklenebilir.
Uyarı: Özellik veya değişiklik isteği Emyasoft tarafından bazı durumlarda farklı nedenler ile reddedilebilir.

Güncelleme Desteği Veriyor musunuz ❓

Evet, Emyasoft tarafından yazılımda yapılan güncellemeler daha önceden satın almış tüm müşterilere ücretsiz olarak ulaştırılır.

Kendiniz Görün - DEMO

https://restoran.emyasoft.com

Fiyatlandırma

Script ve Kurulum Ücreti: 129,90 TL

Script , Kurulum , Domain ve Host Ücreti: 229,90 TL

Satın Almak İçin Tıklayın

wmaraci
reklam

Zafer Zafer Web Developer,Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad Z** A**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 76 / 38
  • Ticaret 4, (%100)
Keşke fiyatları biraz daha reel bir yaklaşımda bulunsaydınız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al