wmaraci reklam
lidertakipci

Bir script + Bot ihtiyacım var

2 Mesajlar 691 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TheTufan TheTufan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 7 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba,

Mevcut hali hazırda temizlik hizmetleri veren bir şirketimiz var. Şirketimiz ayrıca profesyonel site ve apartman yöneticiliği hizmeti de vermekte. Bizim şöyle bir isteğimiz var;

1- Sitemiz üzerinde bir alt domain yada bir php kullanıcı sayfası kuracağız. Kurulan sayfada yöneticiliğini yaptığımız apartmanın ismini, daire numarasını vs gerekli bilgileri girecekler. Girdiğinde açılan sayfada aidat borçları görülecek ve ödeyecekler. Sanal post başvurusu yapacacağız ve aidat ödemelerini sanal post üzerinden ödeyecekler.
2- fakat şöyle bir durum var. Biz aidat takibini gibi takipleri yönetimcell üzerinden yapmaktayız. Yapılacak olan scriptte bot yönetimcell'de bulunan üyenin kullanıcı bilgilerini şifrelerini girecek ve yönetimcell üzerinde olan ödeme bilgilerini bizim oluşturduğumuz sayfaya aktaracak. Aktarıldıktan sonra da ödemeyi de sitemiz üzerinden gerçekleştirecek.

Böyle bir şeye ihtiyacım var. Konu ile ilgili bu scripti bize yazabilecek arkadaş var mıdır? Cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum.

wmaraci
reklam

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)
https://m.wmaraci.com/forum/script-alisverisi/apartman-yonetim-scripti-gelismis-mobil-uygulama-aksoyhlc-apartman-yonetim-programi-594591.html

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al