lostyazilim

Iyibu!Portal Ücretsiz Hazır Portal V2013(b) İndir!

7 Mesajlar 3.203 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

gokalpturan gokalpturan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
iyibu!Portal v2013(b)

CSS3 tema ve Jquery ile geliştirilmiş dinamik içerik ve tema sistemi.

Gelişmiş üyelik sistemi: Üyeler arası dinamik mesajlaşma; üyeler arası sohbet (facebook tarzı); mail onaylı/panel onaylı/onaysız üye kaydı.

Üyelere sınırsız mail gönderme veya site içi mesaj gönderme (yönetim panelinden)

Gelişmiş modül sistemi sayesinde sınırsız bölüm ekleme özelliği; yönetim panelinde haber modülü, döküman modülü, download modülü, sayfa modülü, galeri modülü ekleyebilisiniz. Bu sayede tüm özelliklerini kendiniz düzenleyebileceğiniz Fıkra Bölümü, Şiir Bölümü, Mezarlık Bölümü, Biz Kimiz Sayfası, Hakkımda Sayfası, Kişisel Modül kısacası aklınıza gelebilecek herşey oluşturabilirsiniz.

Forum sistemi (beta); Forum kategori ekleme düzenleme ve silme bölümleri yine yönetim paneli kontrollü ve tüm diğer bölümler gibi dinamik. Diğer forumlardan ayıran özellikleri; ajax konu açma/cevaplama, konuyu üzerine tıklayarak anında düzeltebilme (inline editing)

(iyibu!Forum inline editing)

Yönetim paneli kontrollü blok yönetimi; yönetim panelinizden ASP ve HTML kodları içerebilen blokları kendiniz ekleyip silip düzenleyebilirsiniz. Dinamik olarak sıralayabilirsiniz. Dinamik Include ismi verilen bu uygulama iyibu!Portal için özel olarak geliştirilmiştir internette bulabileceğiniz hazır kodun güvenlik önlemleri en iyi seviye çıkartılmış halidir.

Tam 20 adet (ve artmaya da devam eden) blok çeşidi; bu bloklar sayesinde şablon oluşturabilir; asp dosyaları include edebilirsiniz. Kendi bloklarınızı oluşturabilirsiniz.

Yönetim panelinden toplu SQL komutu çalıştırma! Üstelik mysql_dump 'a hiç gerek yok! ASP ile iyibu!Portal için özel olarak yazıldı ve muhtemelen başka hiçbiyerde yok !

İster dosyadan ister yönetim panelinden sitenizin ayarlarını düzenleyebilirsiniz!

Modül yorum sistemi; yorumlar onaylandığında cevap yazıldığında veya silindiğinde bildirim gider.

Bildirim sistemi; anında bildirim yapılır. Üyenin profiline bakıldığında ve yorum işlemlerinde (şimdilik) üyeye bildirim gider.

Anında mesaj bildirimi.

Dinamik kurulum sistemi (siteadresi.com/kurulum adresinde; görünüşü sürpriz :) )

Ve diğer onlarca özellik..........

Bunların hepsi yalnızca 1.4 MB

daha fazla bilgi (resimler, yönerge ve talimatlar) ve indirme linki: iyibu!Portal v2013(b) - iyibu!Portal Ücretsiz Hazır Site

edit: sistemin ASP olduğunu belirtmem gerekiyor. ancak bu sizde önyargı oluşturmasın!

10 Şubat 2013 17:06
videolarim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1097
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)
Eline sağlık üstad. Test edeyim :)

Meric Meric Atam izindeyiz! Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Computer Engineer
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 413 / 115
  • Ticaret 22, (%95)
Genel tasarım olarak hoş duruyor hocam. Özellikle sohbet olması bence güzel birşey. Tek olarak şu ortadaki manşet kısmı biraz değişik geldi gözüme :) Ama pek de önemi yok :) Güzel olmuş hocam. Eline sağlık.

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1097
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)

Meriç adlı üyeden alıntı

Genel tasarım olarak hoş duruyor hocam. Özellikle sohbet olması bence güzel birşey. Tek olarak şu ortadaki manşet kısmı biraz değişik geldi gözüme :)

Evet. Sohbet olayı güzelmiş. Çevrimdışı görünme ve sohbet engelleme özelliği de olsa tadından yenilmez.
Meric

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Meric Meric Atam izindeyiz! Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Computer Engineer
  • Konum Burdur
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 696
  • Beğeniler 413 / 115
  • Ticaret 22, (%95)

deeprock2 adlı üyeden alıntı

Evet. Sohbet olayı güzelmiş. Çevrimdışı görünme ve sohbet engelleme özelliği de olsa tadından yenilmez.

Aynen güzel olacak onlar da olursa abi :)
deeprock2

kişi bu mesajı beğendi.

melankolia melankolia Uzun Yollara Devam Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Baskı Operatörü
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 4577
  • Beğeniler 1011 / 1012
  • Ticaret 3, (%100)
Paylaşım için teşekkürler hocam script çok güzel görünüyor keşke php olsaydı diyorum :)

1dost 1dost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Veteriner Hekim
  • Konum Kırşehir
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 17 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
eline sağlık deneyelim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al