wmaraci reklam

Link Kısaltma Uygulaması V1

5 Mesajlar 428 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

Değerli dostlar

Bugün kodladığım Link Kısaltma Uygulaması V1 -i sizlerle paylaşıyorum.
İndirdikten sonra config.php de veritabanı bağlantısı bilgilerinizi yazın. Arşivdeki sql dosyayı veritabanına içe aktarın. Bu kadar.

Keyifli kullanımlar ve geri dönüşlerinizde tavsiyelerinizi beklerim.

Güncelleme:
Yönlendirme aşamasında 10 saniyelik bekleme ve reklam alanı eklenmiştir.
Güncellenen sayfa: redirect.php
Yeni eklenen sayfa: reklam.php

Güncelleme:

Güncellenen sayfa: redirect.php

Kısaltılacak link başında https:// yazılmadığında yönlendirme çalışmıyordu. Hata düzeltildi.

Mesaj 2 defa düzenlendi. Son düzenleyen: ReşatTürksoy (28.02.2024 11:02)

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com
wmaraci
reklam

PasifikYob PasifikYob WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek OOP
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** M**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

@ReşatTürksoy  Hocam size bir şey danışmak istiyorum. Değerli olduğunu düşündüğüm basit bir fikrim var. Bir haber sitesi ya da sosyal medya uygulaması söz konusu olduğunda isteyen kullanıcıların platforma ortak olabilecekleri bir yapılanmaya gidilse bu platformun sadık kullanıcı tabanı sağlamasına yardımcı olmaz mı? Mesela, Facebook olsun ya da Google olsun sadece köklü firmalar oldukları ve kaliteli platformlara sahip oldukları için değil aynı zamanda halka açık şirketler oldukları için her hisse sahibinin bu şirketlerin uygulamalarını tercih ettikleri muhakkak. Aynı şey Amazon içinde söylenebilir. Böyle bir durumda rakipleri karşısında rekabet avantajı kazandıkları gözle görülür bir gerçek. Ben de böyle bir girişim başlatmak istiyorum. Konu internet üzerinden yapılan bir iş olduğunda en başta çok ortaklı yapıya sahip bir girişimin ayakta kalma olasılığı daha fazla olur düşüncesindeyim. Bugün aynı haberi yayınlayan binlerce haber sitesi var. Yani siz olsanız az bile olsa bir hissesine sahip olduğunuz medya platformunu tercih edersiniz, herhangi bir siteyimi.

Böyle bir iş için bir token çıkardım. Tokeni sağlanan reklam gelirleri ile desteklemeyi düşünüyorum. Hem tokenin hem kurulan platformun kullanıcı tabanı genişledikçe tokenin ve platformun değeri artacaktır. Bunun örnekleri şuan için oyun sektöründe var. Bazı oyuncular oyun oynayarak token kazanıyorlar. Ve bu hem tokenin kullanıcı sayısının artması hemde oyun  sayesinde artı bir değer sağlanıyor. Fakat ben bir başlangıç noktası yakalamayadım.(Henüz) Wmaracı üzerinde token için çekiliş yapmayı denedim ama katılım olmadı. Bu iş benim için takıntı durumuna geldi çünkü gerçekten olacağına inanıyorum. Wmaracını sürekli takip ediyor ve bu fikri birleştirebileceğim projeler ve arkadaşlar arıyorum. Sizce nasıl bir başlangıç yapılsa iyi olur ya da benim göremediğim şey nedir? Sektörde tecrübesi olduğuna inandığım birisiniz o yüzden görüşleriniz benim için değerli. 

• Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

PasifikYob adlı üyeden alıntı

@ReşatTürksoy  Hocam size bir şey danışmak istiyorum. Değerli olduğunu düşündüğüm basit bir fikrim var. Bir haber sitesi ya da sosyal medya uygulaması söz konusu olduğunda isteyen kullanıcıların platforma ortak olabilecekleri bir yapılanmaya gidilse bu platformun sadık kullanıcı tabanı sağlamasına yardımcı olmaz mı? Mesela, Facebook olsun ya da Google olsun sadece köklü firmalar oldukları ve kaliteli platformlara sahip oldukları için değil aynı zamanda halka açık şirketler oldukları için her hisse sahibinin bu şirketlerin uygulamalarını tercih ettikleri muhakkak. Aynı şey Amazon içinde söylenebilir. Böyle bir durumda rakipleri karşısında rekabet avantajı kazandıkları gözle görülür bir gerçek. Ben de böyle bir girişim başlatmak istiyorum. Konu internet üzerinden yapılan bir iş olduğunda en başta çok ortaklı yapıya sahip bir girişimin ayakta kalma olasılığı daha fazla olur düşüncesindeyim. Bugün aynı haberi yayınlayan binlerce haber sitesi var. Yani siz olsanız az bile olsa bir hissesine sahip olduğunuz medya platformunu tercih edersiniz, herhangi bir siteyimi.

Böyle bir iş için bir token çıkardım. Tokeni sağlanan reklam gelirleri ile desteklemeyi düşünüyorum. Hem tokenin hem kurulan platformun kullanıcı tabanı genişledikçe tokenin ve platformun değeri artacaktır. Bunun örnekleri şuan için oyun sektöründe var. Bazı oyuncular oyun oynayarak token kazanıyorlar. Ve bu hem tokenin kullanıcı sayısının artması hemde oyun  sayesinde artı bir değer sağlanıyor. Fakat ben bir başlangıç noktası yakalamayadım.(Henüz) Wmaracı üzerinde token için çekiliş yapmayı denedim ama katılım olmadı. Bu iş benim için takıntı durumuna geldi çünkü gerçekten olacağına inanıyorum. Wmaracını sürekli takip ediyor ve bu fikri birleştirebileceğim projeler ve arkadaşlar arıyorum. Sizce nasıl bir başlangıç yapılsa iyi olur ya da benim göremediğim şey nedir? Sektörde tecrübesi olduğuna inandığım birisiniz o yüzden görüşleriniz benim için değerli. 

Merhaba

Mesajınızı okudum, ama eksik kalan en çnemli nokta vardır: Proje Sunumu. İlk eksik kalan budur.

Sizin aklınızdakileri okumak için henüz teknoloji yok (aslında var diye şayeler gezmeye başladı). Ama projenize en sizin kadar olmasa da en azından başta ilgi çekebilmesi için düzgün bir Proje Sunumu yapmanız lazım. Sonraki aşamalar sırasıyla bakılır.

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com

PLuToNiuM PLuToNiuM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Link ölü ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

PLuToNiuM adlı üyeden alıntı

Link ölü ?

Evet.

Siteyi kaldırdım. Yakında yeniden yayınlayacağım. Buradan yine haber ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al