wmaraci reklam

Pes Pro Instagram Takipçi Sorunu Çözümü

9 Mesajlar 1.279 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)
Instagram belli bir limit sonra hosting/sunucu IP adresine ban atıyor. Bunun için çözüm proxy özelliği aktif etmek. 50 TL ye sistemi kurabilirim.
metebazna

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

delidumrul delidumrul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek iletisim uzmani
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
Bu scripti almistim, orjinal olarak yaklasik 5 ay önce, sistemi kurdum, ufakbir mevla ile biraz reklam yaptim, ama 1yaklasik 1 hafta sonra instagram modulu calismamaya basladi ve herhangi birsey eklenemiyordu, scriptin sahibini satis yaptigi site üzerinden Support mesaj ile bilgilendirdim ama dönüs yapmadi hatanin hostingimden kaynaklandigini söyledi, 100 dolarimi geri ödemesini aksi taktirde scriptteki hatayi düzenlemesini söyledim, ikisinide kabul etmedi,
bende paypal ile ödeme yapmistim Allahtan.

hemen paypaldan parami iade edilmesini talep ettim sorunu orayada bildirdim.
ertesi gün paypal parami geri ödedi paypal korumasinda.
scripti satan kiside bana dedi scripti websitenden sil lisansini iptal ettim, kullanir isen yasal islem baslatiriz vs.

simdi acmis oldugunuz Konuya bakinca anladimki yaptigim eylemde hakliymisism ve scriptten kaynaklanan bir hata imis veya instagram bu hataya önlem almis diyleim.

hem bu script hem mining scripti copyrgt yazisi iptali ve 2 modul ile birlikte. yaklasik 210 dolar para yatirdim,host domain, reklam vs, yaklasik 120 dolarda ona harcadim,
hepsi bosa gitti, scriptin tüm dosyalari elimde hala cünkü kendi istedigim gibi editlemis dil vs degistirmistim, tasarim vs.
o kadar emek cöp oldu bu hata yüzünden.
sizin yapmis oldugunuz bu hata düzenlemesini ozaman script sahibi yapamamisti veya yapmak istemedi.

bence scripti satan sitenin forumunda bu konuyu acin ingilizce olarak, illaki bi cok kisi ulasacaktir size..

• Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

delidumrul adlı üyeden alıntı

Bu scripti almistim, orjinal olarak yaklasik 5 ay önce, sistemi kurdum, ufakbir mevla ile biraz reklam yaptim, ama 1yaklasik 1 hafta sonra instagram modulu calismamaya basladi ve herhangi birsey eklenemiyordu, scriptin sahibini satis yaptigi site üzerinden Support mesaj ile bilgilendirdim ama dönüs yapmadi hatanin hostingimden kaynaklandigini söyledi, 100 dolarimi geri ödemesini aksi taktirde scriptteki hatayi düzenlemesini söyledim, ikisinide kabul etmedi,
bende paypal ile ödeme yapmistim Allahtan.

hemen paypaldan parami iade edilmesini talep ettim sorunu orayada bildirdim.
ertesi gün paypal parami geri ödedi paypal korumasinda.
scripti satan kiside bana dedi scripti websitenden sil lisansini iptal ettim, kullanir isen yasal islem baslatiriz vs.

simdi acmis oldugunuz Konuya bakinca anladimki yaptigim eylemde hakliymisism ve scriptten kaynaklanan bir hata imis veya instagram bu hataya önlem almis diyleim.

hem bu script hem mining scripti copyrgt yazisi iptali ve 2 modul ile birlikte. yaklasik 210 dolar para yatirdim,host domain, reklam vs, yaklasik 120 dolarda ona harcadim,
hepsi bosa gitti, scriptin tüm dosyalari elimde hala cünkü kendi istedigim gibi editlemis dil vs degistirmistim, tasarim vs.
o kadar emek cöp oldu bu hata yüzünden.
sizin yapmis oldugunuz bu hata düzenlemesini ozaman script sahibi yapamamisti veya yapmak istemedi.

bence scripti satan sitenin forumunda bu konuyu acin ingilizce olarak, illaki bi cok kisi ulasacaktir size..

Gayet mantıklı bir fikir verdiniz hocam. Teşekkür ediyorum. Deneyeceğim.
delidumrul

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek iletisim uzmani
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
bu sorunu cözerken nasil yapiyosunuz? birde sorunu hallettiginiz mevcut bir demo varmi kontrol edebilecegimiz ?
siz kendinizde kullaniyormusunuz bu scripti ?
tesekkürler

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

bu sorunu cözerken nasil yapiyosunuz? birde sorunu hallettiginiz mevcut bir demo varmi kontrol edebilecegimiz ?
siz kendinizde kullaniyormusunuz bu scripti ?
tesekkürler

organikabone.com

• Üyelik 25.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek iletisim uzmani
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
Tesekkür ederim, Scripti yeniden almayi düsünüyorum. ALir isem yardimci olurmusunuz ? insta sorunu icin?

• Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

Tesekkür ederim, Scripti yeniden almayi düsünüyorum. ALir isem yardimci olurmusunuz ? insta sorunu icin?

Konu da yazdığı şekilde olurum. Uygun fiyata aylık proxy de sağlayabilirim. Veya başka yerden de alabilirsiniz.
delidumrul

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek iletisim uzmani
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 7 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
Aylik proxy parasimi ödicez birde ?
bedava Proxy yokmu hocam ?
hani scripti editlemek icin 50 tl ok de, bide proxy e her ay bayilmak iyi olmadi.
ücretsiz bir cözüm var ise scripti yeniden alicagim, bosuna masraf etmim bari arkadasim?
ne dersin?

• Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)

Aylik proxy parasimi ödicez birde ?
bedava Proxy yokmu hocam ?
hani scripti editlemek icin 50 tl ok de, bide proxy e her ay bayilmak iyi olmadi.
ücretsiz bir cözüm var ise scripti yeniden alicagim, bosuna masraf etmim bari arkadasim?
ne dersin?

Ne dersinden kastını anlamadım. Ücretsizi herkes kullandığı için Instagram da ipler banlı olacak. 100 proxy 30 TL aylık 30 TL'lik masrafınız olur maksimum. Özelden WhatsApp numaranizi iletin akşam isterseniz daha detaylı konuşabiliriz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al