wmaraci reklam

script fiyat

5 Mesajlar 925 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

biyudum biyudum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2021
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Elimde bu temaya benzer freecss den çevrilmiş sektöre özel temalar mevcut. Forum içerisinde satmak istiyorum. Bu temanın türkçe halini bir yoga salonu için yapmıştım. Örnek olarak atıyorum. Bu şekilde türkçe ve admin paneli dahil temalar forum içerisinde ne kadar fiyata gidiyor?

https://www.free-css.com/assets/files/free-css-templates/preview/page268/flexed/

wmaraci
reklam

FikirUssu FikirUssu Yazılım Firması Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 43 / 42
  • Ticaret 41, (%100)
Kimi 10 TL'ye kimi 1000 TL'ye satıyor, bu fiyatlar sunduğun hizmetler ile alakalı.

Tabiki de fiyatlamada katsayın senin emeğine biçtiğin tutar ile alakalı. Ben kimi kişiler gördüm saatliği 10 TL biçiyor, kimi kişiler gördüm saatliği 500 TL biçiyor.

biyudum biyudum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2021
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

BedirhanERKAN adlı üyeden alıntı

Kimi 10 TL'ye kimi 1000 TL'ye satıyor, bu fiyatlar sunduğun hizmetler ile alakalı.

Tabiki de fiyatlamada katsayın senin emeğine biçtiğin tutar ile alakalı. Ben kimi kişiler gördüm saatliği 10 TL biçiyor, kimi kişiler gördüm saatliği 500 TL biçiyor.

Diğer forumlarda baktım 200-300 tlden gidiyor. Ben dışarıda çok daha yüksek fiyatlardan satıyorum. Bu tür scriptleri yurtdışında satabileceğimiz bildiğiniz web siteleri var mı?

FikirUssu FikirUssu Yazılım Firması Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 43 / 42
  • Ticaret 41, (%100)
Kesinlikle, amaç geleni eli boş çevirmemek ise evet :), Yurt dışında Wmaracı gibi web master forumları mevcut. Bu forumlarda şansını deneyebilirsin. Ek olarak kendi tasarımın, özgün fikirlerin için codecanyon gibi market place sistemlerinde satabilirsin.

Ben genellikle müşteri/firmalara şunu öneriyorum, bir şeyi satın alacağında nasıl bir yol izliyorsun veya nasıl bir yol izlemek isterdin ?

O belirlediğin yolu aynı şekilde kendi yaptığın işlerde yap ki müşterilerin seni bulsun.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

atlas14 atlas14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cep Telefon Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 64 / 136
  • Ticaret 11, (%100)
hocam bu platformda belirttiğin rakamlara satamazsın 3 script 100 liraya gördüğüm oluyor dışarısı ayrı platform apayrı bir olay

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al