Herkese merhaba arkadaşlar, birkaç ay önce size Ask.fm klon scriptini paylaşmıştım. Script yapımıcısı "Leo"'dur. Ben üzerinde düzenlemeler yaparak bu hale getirdim. Şu anda hala üzerinde çalışmakta olduğum script paylaşmış olduğum scriptin daha gelişmiş versiyonudur. Script'i yaklaşık bir kaç hafta içerisinde tamamen bitirip dağıtmayı düşünüyorum. Scriptin tasarımını basit olarak kodladım fakat daha gelişmiş bir tasarıma çevirebilirim. Şu an için tasarımda değişikliğe gitmeyi düşünmüyorum.

Dil Dosyası:

Script'in Dil Dosyasını %85 civarında Türkçe'leştirdim. Çok kolay bir şekilde düzenlenebilir ve yeni dil dosyaları ekleyebilirsiniz.

Script'in bazı yerlerinde hala "Portekizce" kelimeler mevcut olabilir. Script'i Portekizce'den çevirdim ve bazı yerlerinde gerçekten çok zorlandım.

Profil Görünümü:

Profil bölümünde Ask.fm gibi üst alana 728x90 boyutlarında reklam alanı yaptım. Scriptin profil bölümünü hiçbir siteye benzeterek yapmadım. Kendim bu şekilde istediğim için öyle yaptım.

Soru Alanı:

Soru kısmının da üst tarafında reklam alanı ekledim. İstenilirse çok basit birşekilde kaldırılabilir.

Hesap Alanı:

04.05.2014 Tarihli Güncelleme:
Ana Sayfa ve Kayıt Olma Sayfası Yeniden Tasarlandı.

[SIZE=5]
ORJİNAL KONU | İNDİR[/SIZE]

NOT: Klasörün içerisindeki Beni Oku.txt'i okuyarak işlemleri yapın.

Lütfen scriptlerin gelişmesi için Bağış Yap'ın.