wmaraci reklam

Profesyonel SEO Hizmeti - 300 TL'den başlayan fiyatlarla...

36 Mesajlar 13.406 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

orophin orophin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilişimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
https://www.bilimselveri.com siteyi inceliyip dönüş yapar mısınız? Teşekkür ederim.
sergennaslan

kişi bu mesajı beğendi.

www.bilimselveri.com
wmaraci
reklam

sergennaslan sergennaslan Razer Gold %80 Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 784
  • Beğeniler 251 / 253
  • Ticaret 102, (%100)
orophin Geri dönüş yapılmıştır.

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)
Para iade filan bu işler maalesef olmuyor sene başı 250 TL diye hatırlıyorum paket almıştım yemek sitem için hiçbir şey değişmedi hatta sanırım azalma oldu
Aldığım cevap zaman içerisinde yükselme olacağı idi kendisinden aylar sonra ise tekrar sorduğumda ucuz etin yahnisi yavan olur şeklinde özetlenebilir bir cevap verildi yani daha çok para daha çok yükselme cevabı alınca zaten hiçbir fark olmadığı için iletişimi kestim açıkçası ve SeO işine tövbe ettim

Madem çok iyi bu SEO arkadaşlar hepsi şu an zengin olmalıydı (neyse sinirimden kimseyi zan altında bırakmayayım)
İşin özü para iade filan yok yani ben alamadım tabi bununla birlikte yükselme garantisi bende hiç olmadı

sergennaslan sergennaslan Razer Gold %80 Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 784
  • Beğeniler 251 / 253
  • Ticaret 102, (%100)
koz4 Hocam gelip burada seni dolandırmışım gibi bir imada bulunmuşsun lakin sadece kendi bakış açından konuya bakıp direk yazmışsın. Öncelikle ben sana ilk mesajda belirttim ve dedim ki 3 aylık çalışma olursa yükselme olacağını belirtmişim... Sense 1 ay sonra çalışmayı durdurmak istemişsin ve sonrasında niye yükselmedi diye burada sitem ediyorsun...

Yukarıda ki resimde görüldüğü gibi sana 3 aylık çalışma önermişim...

Size zararlı olduğunu belirttiğim halde çalışma süreci içerisinde arkadaşlarınızı kıramadığınız için site içerisinde 2 tane tanıtım yazısı yayımladınız. SEO çalışması yaptıran birisi SEO uzmanını dinlemedikten ve kendine göre hareket ettikten sonra bu şekilde karalaması hoş mu?

Sizin de dediğiniz gibi 1 aylık 250 TL'lik çalışma ile olacak işse şuan herkes zengin olurdu.

İade talebinizi reddetmişim gibi birde "iade felan yok" şeklinde cümlelerde bulunmuşsunuz. Benden herhangi bir iade istediğinize dair bir mesaj yok. Hatta çalışmayı erken bitirmek isteyince sizi kırmamak için üstelik birde size 1 aylık SEO çalışma takvimi hediye etmişim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

sergennaslan adlı üyeden alıntı

koz4 Hocam gelip burada seni dolandırmışım gibi bir imada bulunmuşsun lakin sadece kendi bakış açından konuya bakıp direk yazmışsın. Öncelikle ben sana ilk mesajda belirttim ve dedim ki 3 aylık çalışma olursa yükselme olacağını belirtmişim... Sense 1 ay sonra çalışmayı durdurmak istemişsin ve sonrasında niye yükselmedi diye burada sitem ediyorsun...

Yukarıda ki resimde görüldüğü gibi sana 3 aylık çalışma önermişim...

Size zararlı olduğunu belirttiğim halde çalışma süreci içerisinde arkadaşlarınızı kıramadığınız için site içerisinde 2 tane tanıtım yazısı yayımladınız. SEO çalışması yaptıran birisi SEO uzmanını dinlemedikten ve kendine göre hareket ettikten sonra bu şekilde karalaması hoş mu?

Sizin de dediğiniz gibi 1 aylık 250 TL'lik çalışma ile olacak işse şuan herkes zengin olurdu.

İade talebinizi reddetmişim gibi birde "iade felan yok" şeklinde cümlelerde bulunmuşsunuz. Benden herhangi bir iade istediğinize dair bir mesaj yok. Hatta çalışmayı erken bitirmek isteyince sizi kırmamak için üstelik birde size 1 aylık SEO çalışma takvimi hediye etmişim.

************** iması yapsam direk şikayet acardim aylar önce sinirden tüm mesajları silmiştim keşke son bölümleri de yayinlasaniz ama uzar gider sizin paylaştığınız iyi olmuş 3 aylık çalışma öncesindeki cümle "yükselme olacağı kesindir" kısmına gelince hiçbir şey değişmedi hatta azalma dahi yaşadı şu anda da günlük hiti 100 tekili geçmiyor
Tabiki emeğe saygım gereği iade param geri gibi bir lafı direk söylemeyi kendime konduramam sonuçta emek var "yükselme garantisi" ve "iade garantisi" gibi başlıklar yazan bir uzmanın olmadığı taktirde yazmış olduğu başlığa kendisinin hiçbir şey demeden arkasında durmasını beklerim

Üzüldüğüm nokta sizede o zaman söylediğim gibi umut ve isteklerimin yıkılması oldu ki eskisi gibi yazı paylaşımı sitemde içimden bile gelmiyor artık SEO gibi bir kavrama zaten bir inancim kalmadı
İşin özü bence yaptıklarınızı paylaşın yükselttiğiniz siteler verip tuttuğunuz sözler gibi süslü yoksa süslü başlıkların altı boş kalıyor.

Herhangi bir talep yada isteğim yok tabiki de olsa aylar sonra yazmam hala aynı başlık ve koşulların devam etmesi üzerine yaşadıklarımı ve aldığım hizmeti belirmek istedim sonuçta para verip bir hizmet satın aldım ve hizmet yapıldı ortada bir yalnış yok sadece bir fayda göremedim sizin dediğinize göre de sorun benim sitemin kalitesiz oluşu (buna rağmen çalışmayı kabul ettiniz) işin özü bu
İyi forumlar
sergennaslan

kişi bu mesajı beğendi.

EkinciMedya EkinciMedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 26 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Tabiki genelleme yapmak yanlış olur size odaklı da yorum yapmıyorum yanlış anlaşılmasın ama müşteri yorumlarına bakarak birisini tercih ettim ama sadece tercih etmemle kaldım çünkü hiçbir şey değişmedi. Sanırım bu işte en güzeli kurumsal bir firma ile çalışmak

Kula Bela Gelmez Hak Yazmayınca, Hak Bela Yazmaz Kul AZMAYINCA...!!!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al