Backlink paketi alıyorsunuz, SEO çalışması yaptırıyorsunuz ancak siteniz yükselmiyor mu?

Web sitenizin sırası düşmeye mi başladı?

Bunların ana sebebi sitenize rakipleriniz tarafından anti SEO çalışması yapılmasıdır. Yada kendiniz bilmeden spam değeri yüksek olan linkler alarak sitenizin otoritesini zedelemiş olabilirsiniz.

Bu noktada sizlere yardımcı olmak için ben devreye giriyorum.

İnternet sitenizi; ahrefs SEO aracı ile analiz ediyor ve sizlere txt olarak disavow dosyası iletiyorum. Bu dosyayı search console üzerinden google'a bildirdiğiniz takdirde sitenizi zarara sokan tüm linkler siliniyor.

★ Backlink Analiz Raporu = 100 ₺ 

Sitenizde yer alan tüm backlinkleri size rapor olarak sunuyorum.

Raporda sitelerin spam değerlerini, size hangi kelimelerden link çıkışı yapıldığını rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Ahrefs + semrush aracılığıyla rapor çıkartılır.

★ Backlink Analizi ve Disavow Dosyası = 200 ₺ ★

Sitenizde yer alan backlinkler ahrefs SEO aracı ile toplanır.

İllegal, DA/PA değeri düşük linkler, spam değeri yüksek linkler, trustscore ve pagescore değeri düşük linkler, gömülü olarak saklanan linkler ve kapalıymış gibi gözüken ancak açık olan sitelerden size sağlanan linkler ve size zarar verebilecek tüm linkler ayıklanır.

Test sonucunda tüm linkler tek tek gözden geçilirir ve disavow dosyası hazırlanarak size yollanır.

Yararlı backlink = Sitenin yükselişi

Zararlı backlink = Sitenin düşüşü

★ Haftalık Backlink Analizi ve Disavow Dosyası = 100 ₺ ★

Web sitenize anti SEO yapılmaya devam mı ediliyor?

Siz arkanıza yaslanın biz sizin için haftalık olarak backlink analizi yapalım ve yeni eklenen linklerinizden size zarar verecek olan linkleri temizleyerek size disavow dosyası sunalım.

! Haftalık çalışmayı yaptırabilmeniz için önceden backlink analizi ve disavow dosyası almış olmanız gereklidir.