wmaraci reklam

1 aylık site için seo çalışması yapılırmı ?

8 Mesajlar 1.451 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Atesh Atesh Düş Peşindeysn Düş Peşime Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek telekominikasyon
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir e ticaret sitesi açtım. Tabiki hit ve sıralama olması gerektiği gibi yerlerde. Sizce sitemin hiti, sıralaması ve değerinin yükselmesi için nasıl bir yol izlemeliyim. Ayrıca 2-3 tane blog'um var ortalama 50-200 hitli bunlardan link falan versem sıkıntı olurmu ? Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekür ederim. İyi Forumlar... site (ceptelefonumarket)

wmaraci
reklam

ysfzby ysfzby Seo Executive Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Seo Executive
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 25 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
pm attım.
Atesh

kişi bu mesajı beğendi.

erkolay erkolay webmaster.bbs.tr Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Hosting, Domain, Marka, Patent
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 972
  • Beğeniler 134 / 216
  • Ticaret 20, (%100)
Linki sadece PR değeri yüksek olan tek sayfadan verirseniz sıkıntı olmaz.

Ama "footer", "sidebar" , "body", "hedaer" gibi yerlerden, yani link vereceğiniz sitenin tüm indexinden olacak şekilde eklerseniz, işte o zaman sıkıntı çıkabilir.

Link alacağınız sitenizin değerinden yüksek olan, bir sayfadan link çıkışı yapın.

Onun dışında sitenize, güvenlik sertifikalarının hepsini alın. Her gün 1 - 2 tane alırsanız, emin adımlarla yükselişiniz başlar.
Atesh

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 4, (%100)

erkolay adlı üyeden alıntı

Linki sadece PR değeri yüksek olan tek sayfadan verirseniz sıkıntı olmaz.

Ama "footer", "sidebar" , "body", "hedaer" gibi yerlerden, yani link vereceğiniz sitenin tüm indexinden olacak şekilde eklerseniz, işte o zaman sıkıntı çıkabilir.

Link alacağınız sitenizin değerinden yüksek olan, bir sayfadan link çıkışı yapın.

Onun dışında sitenize, güvenlik sertifikalarının hepsini alın. Her gün 1 - 2 tane alırsanız, emin adımlarla yükselişiniz başlar.

tşk ederim.

Ek Olarak:

Bilgilendirme için tşk ederim.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

siyahh siyahh SEO Danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO DANIŞMANI / E.E Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 2199
  • Beğeniler 771 / 487
  • Ticaret 18, (%100)
Bu kadar erken zamanda seo çalışması yapmanız sitenizi filtre batağına sokmanız anlamına gelir.Bazı arkadaşlar konuyu ticaret ortamına dönüştürmüşler.Ayriyeten size tavsiyem sitenin yaşı 3 ila 6 ayı geçmeden herhangi bir çalışma dahi yaptırmayınız.Ne link alınız ne reklam veriniz.Özellikle backlink olayından ilk 1 yıl uzaklaşın.Siz doğal yollarla dofollow backlinkler satın alın buradaki bold ile çizdiğim kısımdan kastım şu;

Eğer index sayısı yüksek sitelerden link alırsanız sitenizin ana kelimesi yükselişe geçer.Ücretsiz link değişimlerinde karşılıklı eklemeler oluyor ya da değerleri düşük siteler barınıyor.Size naçizane tavsiyem 5.6 aydan sonra link alımlarına ufaktan başlayıp 8.9.aylarda ise tanıtım yazılarına başlamanız... Sonrasında seo çalışmalarını yapar/yaptırırsınız...

Saygılarımla,

Başarılar...
Atesh

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 4, (%100)

siyahh adlı üyeden alıntı

Bu kadar erken zamanda seo çalışması yapmanız sitenizi filtre batağına sokmanız anlamına gelir.Bazı arkadaşlar konuyu ticaret ortamına dönüştürmüşler.Ayriyeten size tavsiyem sitenin yaşı 3 ila 6 ayı geçmeden herhangi bir çalışma dahi yaptırmayınız.Ne link alınız ne reklam veriniz.Özellikle backlink olayından ilk 1 yıl uzaklaşın.Siz doğal yollarla dofollow backlinkler satın alın buradaki bold ile çizdiğim kısımdan kastım şu;

Eğer index sayısı yüksek sitelerden link alırsanız sitenizin ana kelimesi yükselişe geçer.Ücretsiz link değişimlerinde karşılıklı eklemeler oluyor ya da değerleri düşük siteler barınıyor.Size naçizane tavsiyem 5.6 aydan sonra link alımlarına ufaktan başlayıp 8.9.aylarda ise tanıtım yazılarına başlamanız... Sonrasında seo çalışmalarını yapar/yaptırırsınız...

Saygılarımla,

Başarılar...

Değerli tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Tavsiyelerinizi dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz. Saygılar...

spider58 spider58 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 15 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
Bu google'un aklını anlamak mümkün değil. yeri gelir spam siteleri en üste çıkartır yeri gelir 1 tane SEO çalışması yapmayanları en üste.

çok kişinin canı yandı. her ne yaparsanız yapın istikrarlı ve sabırlı olun hocam.
Atesh

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 8 / 5
  • Ticaret 4, (%100)

spider58 adlı üyeden alıntı

Bu google'un aklını anlamak mümkün değil. yeri gelir spam siteleri en üste çıkartır yeri gelir 1 tane SEO çalışması yapmayanları en üste.

çok kişinin canı yandı. her ne yaparsanız yapın istikrarlı ve sabırlı olun hocam.

Çok doğru bi tespit. İki yıl önce açtığım ve neredeyse hiç güncellemediğim bir blog avea.com.tr kelimesinde 3. 4. sıralarda :) bende kullanayım bari dedim yeni yeni güncelliyorum. Konumuza dönecek olursak sabredicez ! değerli yorumunuz için tşk ederim. Saygılar...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al