wmaraci reklam
lidertakipci

1 senedir sitemi istedigim kelimede üst sıralara getiremedim

13 Mesajlar 2.999 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

dfact dfact WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek turizm
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba,
yazdıklarım her yerde bulabileceğin ve SEO yapan arkadaşların ekmek kazanmasını engelleyecek şeyler değildir, öncelikle bu iş ile ilgilenen herkese hayırlı işler diliyorum.

Şöyle bir göz attığımda çok basit bir iki şey söyleyebilirim,
1- sayfa açılış hızın 8 saniyenin üzerinde. Öncelikle bunu düzeltmelisin.
2- Site açıklaman mutlaka sitenin bir yerinde geçsin. Mesela footer copyright bölümünde site açıklamana dair bir cümle yaz.
3- Forum bölümün var ama anasayfan güncel değil. Hergün en az 2-3 makale, haber paylaş.
4- Tavsiyem bunları yaptıktan sonra backlink al. Backlink dediğin nedir? Para verirsin 2-3 ay sonra site sahibi kaldırırsa ne yapacaksın? işin özü sadece backlink değil, bu konuda yanlış yönlendirip yukarıdaki gibi ekmek kazanmaya çalışan insanlara da mani olmayın.

Saygılar

wmaraci
reklam

doktor doktor Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 12 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Burası bir forum sitesi ve arkadaşların kendinmi geliştirebilmesi için var. Hemen bu işi yapan SEO uzmanları var diye kestirip atarsak kimse kendini geliştiremez. Bende dahil olmak üzere herkes buralara bilgi alışverişinde bulunmak için giriyor.
Arkadaşım hedef kelimeni özelden yazarsan izlemen gereken yollar konusunda bildiğim kadarı ile yardımcı olabilirim. Bulunduğun sektörde rekabet olduğunu sanmıyorum. Olsa olsa bir şeyleri eksik yaptığın için google sıralamalrında yerini alamamışsındır.

SeoAmo SeoAmo Seo uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** H**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 79 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba, Hedef kelimeyi PM atar mısınız lütfen?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al