wmaraci reklam

1.Sıraya Geleceğim Demek İçin Kaç Backlink Gereklidir? Kaç TL Lazım? (CEVAPLI)

27 Mesajlar 3.818 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Casus Casus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek search
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 884
  • Beğeniler 52 / 237
  • Ticaret 4, (%100)

awoken adlı üyeden alıntı

Arkadaş backlink derken yeni açılmış xxxx.blogspot.com - xxx.10tl.net'lerden bahsetmiyor ;)

hocam bende ondan bahsetmiyorum mantığa bakılırsa ozaman 6tane backlink alın sizde "yazılımcı" veya ne bileyim çok popüler bir kelimede 1.sıraya gelin ayda şirket kurun kazanın ayda 100k

backlink tek başına yetersiz anlatmak istediğim buydu hiç kimse sadece backlink ile 1.sıraya gelemez tabi kelime çok çok basit degilse

iş backlinke gelene kadar.. :D domain yaşı, içerik sayısı içerik uzunlugu sayfa kalma süresi sayfa gezme süresi geri dönüşler yorumlar özgünlük diye yüzlerce kriteri göz önünde bulundurma gerekir
webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

yks3306 yks3306 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek üniverstede okuyorum
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 152 / 48
  • Ticaret 0, (%0)

LocalSeo adlı üyeden alıntı

Site adresini mrb@istanbulpage.com a mail atın. Siteyi atmak istemezseniz de anahtar kelime atın. Ona göre tanıtım alabileceğiniz siteleri araştırıp yazalım.

Ben dünkü konuda atmıştım hocam siteyi size teşekkürler
LocalSeo

kişi bu mesajı beğendi.

AbdullahD AbdullahD Bilgisayar Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 72 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam güvenlik sistemleri anahtar kelimesi ile ilk sayfaya çıkmak istiyorum site adresim imzamda mevcut pm alabilir miyim sizden acaba ?
LocalSeo

kişi bu mesajı beğendi.

Konnektör

LocalSeo LocalSeo Platin Üye Kimlik Onayı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Tarih
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 204 / 294
  • Ticaret 8, (%100)

AbdullahD adlı üyeden alıntı

Hocam güvenlik sistemleri anahtar kelimesi ile ilk sayfaya çıkmak istiyorum site adresim imzamda mevcut pm alabilir miyim sizden acaba ?

Site adresini mrb@istanbulpage.com a mail atın lütfen.

yks3306 adlı üyeden alıntı

Ben dünkü konuda atmıştım hocam siteyi size teşekkürler

👍
AbdullahD

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Blood Blood WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek WM
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 3, (%100)

Casus adlı üyeden alıntı

hocam bende ondan bahsetmiyorum mantığa bakılırsa ozaman 6tane backlink alın sizde "yazılımcı" veya ne bileyim çok popüler bir kelimede 1.sıraya gelin ayda şirket kurun kazanın ayda 100k

backlink tek başına yetersiz anlatmak istediğim buydu hiç kimse sadece backlink ile 1.sıraya gelemez tabi kelime çok çok basit degilse

iş backlinke gelene kadar.. :D domain yaşı, içerik sayısı içerik uzunlugu sayfa kalma süresi sayfa gezme süresi geri dönüşler yorumlar özgünlük diye yüzlerce kriteri göz önünde bulundurma gerekir

Adamın yazdığı paragrafın tamamını okumadan yorum yapmaktaki amaç nedir? Zaten İç SEO yaptıktan sonra kaliteli sitelerden ortalama 6 adet backlink alınırsa, faydasını görebileceğiniz söylenmiş. Gider ''Yazılımcı'' kelimesi için ''Ankara nakliyat'' kelimesinde 231321 sıradaki siteden tanıtım alırsanız, bir şey elde edemezsiniz. Domain yaşı eski bir kriter. SEO kriterleri sürekli kendini yeniliyor ve bunu takip etmediğiniz zamanlarda backlink önemsiz diyorsunuz. İçerik sayısı demişsiniz, tek sayfa sitede uygun anahtar kelimeyle iyi yerlere gelebilirsiniz.

Sonuç olarak arkadaşın söylediği kriter oldukça önemli. Doğru zamanda ve doğru sitelerle yapıldığında etkisi yüksek olacaktır. 500 tane backlink satanlara 300 TL verene kadar, 6 adet siteye 1000 TL vermenin getirisi daha yüksek olur.
emrullah00

kişi bu mesajı beğendi.

w4nted w4nted WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)
Yanlış anlamayın ama bu bilgiyi neye göre veriyorsunuz veya hangi kelimelere çalışma yaparak verdiğinizi bilmiyorum.

Şu an iddaa, canlı iddaa, maç sonuçları, fenerbahçe, galatasaray gibi kelimelere çalışma yaptığım için söylüyorum bu kelimelerle 6 tane backlinkle ilk sıraya gelebiliyorsanız gerçekten olağanın üzerinde yeteneklerinizin olduğunu söyleyebilirim.

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)
1.sıraya gelmeniz için alacağınız backlinkler değil siteyi kullanım yönteminiz önemlidir. Rekabet düzeyiniz önemlidir. Siteyi nekadar zamandı ve nasıl kullandığınız önemlidir. Yaptığınız yatırım önemlidir.

İllaki backlink diyorsanız şu şekilde somut bir yanıtlama yapayım.

1- Backlinkin kategorisi önemlidir. (Sağlık sitesine Kombici sitesinden backlink alınmaz)
2- Backlinkin da pa trustrank mozrank spamscore vs.. değerleri önemlidir.
3- Backlinkin index ortalaması önemlidir.
4- Site içi SEO önemlidir. Neyiniz eksin Neyiniz fazla.
5- Sitenize değer veren ve dürüstçe açık net şekilde konuşan bi uzman.

Bir kıssadan hisse var ona da değineyim;

Geçmişte bana Hacklink yaptırıyorum bu dediklerinin hiçbir önemi yok kardeşşş diyen ve bilmiş bilmiş nasihat veren Nakliye sitesi sahibi (bazı) arkadaşları artık göremiyoruz forumlarda.

Neden acaba ?
Benim gibi iyi niyetle tavsiyede bulunan insanları dinlemedikleri için olabilir mi acaba ?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al