wmaraci reklam

2,5 Yıllık Siteme Yardım Lütfen

11 Mesajlar 1.523 Okunma
wmaraci reklam

MSS06 MSS06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 20 / 9
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

2,5 yıldır bazen düzenli olarak baktığım bazense ihmal ettiğim eğitim kategorisinde bir sitem var. Sitemde 263 makale var. Uzun zamandır site açık. Fakat arama motorlarında üst sıralarda değilim. Tamam eğitim kategorisinde rekabet çok fazla fakat organik hit bu kadar da kötü olamaz diyorum kendi kendime. Sizden ricam siteye bir göz atarak ufakta olsa bir öneride bulunmanız. Site ile yeniden ilgilenmeye başladım fakat hit bu denli düşük olunca hiç heves kalmıyor doğrusu.

Şimdiden teşekkür ederim.

Site adresi: https://www.tyt-yks.org/

wmaraci
reklam

Furkank811 Furkank811 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Web Yazılımcı
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenin teması çok güzel makalelerin seo ayarları nasıl ?

• Üyelik 09.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 20 / 9
  • Ticaret 2, (%100)
furkan8181 Temayı yeni bu şekle getirdim. Yavaş yavaş düzenlemeye çalışıyorum. Konularda seo çok düzenli değil. Hevesim kaçtı artık yazmaktan o yüzden çok dikkat etmeden konu girmek için giriyorum artık. Fakat onları da düzenlemeye başlayacağım yeniden.

emre57 emre57 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğrencisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad Ş** A**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 57 / 38
  • Ticaret 9, (%100)
Hocam benim size içerik konusunda çok basit bir önerim olacak dikkat ettiğiniz takdirde faydasınız göreceksiniz.TYT ve YKS sınavları her yıl olduğu için her yıl benzer şekilde yazılar hazırlıyor olabilirsiniz.Bu duruma dikkat edin.Yani her yıl sınav yaklaştığında yeni içerik girmenize gerek yok.Var olan içeriklerinizi güncellemeniz yeterli olacaktır.Bunun dışında içerikleriniz bence çok zayıf kalmış.(Kelime sayısını arttırabilirsiniz)Yani içleri çok dolu dolu olmalı.Hiç ziyaret edilmeyen sayfalarınızı güncellemeli yada google'a uygun şekilde kaldırmalısınız.(Google mühendislerinin bunlarla ilgili açıklaması var internette araştırmalısnız.)

NOT:Haber niteliğinde hazırladığınız içerikleri de bence gözden geçirebilirsiniz.

NOT2:"https://www.ty*-*ks.org/2017/11/" bu ve bunun gibi içerisinde içerik barındırmayan tag,arşiv gibi bölümleri noindex yapmalısınız.Bunun için "blogspot seo ayarları" yazıp inceleyebilirsiniz

İşin teknik kısmına geçmeden bu içerik olayına şöyle bir bakış açısı daha getirebiliriz.Mesela "ayt çalışma programı" bunu arattırdığınızda googleda listelenen siteleri inceleyip içeriğinizin durumunu analiz edip değiştirip eklemeler yapabilirsiniz.İçeriklerinize kesinlikle etkileşimi arttırma adına "iç linkler" vermelisiniz.İçeriğinizin benzersiz ve özel olduğundan emin olduktan sonra diğer dış seo çalışmalarına geçebilirsiniz.Sitenizin backlink profilini "ahrefs" aracılığıyla inceleyebilirsiniz.Buna göre doğru kararlar vererek yanlış çalışmalar yaptıysanız bunları "google disawow" aracılığıyla kaldırabilirsiniz.Sitenizi besleme adına tanıtım yazıları,instagramda öğrenci hesaplarında reklam alabilirsiniz.Bütün bu aşamalara dikkat ettikten sonra bence yavaş yavaş hitinizin arttığını görürsünüz.Kendimce fikirlerim bunlar umarım faydalı ve yardımcı olabilmişimdir.

Kolay gelsin..
webzade Bipixel MSS06

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 09.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 20 / 9
  • Ticaret 2, (%100)
emre57 Hocam çok teşekkür ederim. Açıklayıcı bir cevap yazmışsınız. Yazdıklarınıza dikkat ederek yeniden düzenlemeye başlayacağım siteyi.

webzade webzade S.E.O Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Teknoloji Güvenlik Sistemleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** i**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
emre57 katıldığım bir fikri ortaya atmış. Kesinlikle haklı. Sitenize yeni konu girmek, daha güncel bir hale getirmek istiyorsanız da ana konu dalından bir yazınızı ele almanızı öneririm. Söz gelimi, o yazı içinde de açıklanması gereken bir konu varsa onun hakkında bir makale oluşturmalı ve link vermeli diye düşünüyorum.

Örnek;
"Dizel Motor" başlıklı makalenin içinde geçen 'piston', 'yatak', 'gömlek' ve 'yanma odası' kavramları gibi açıklanmayı dört gözle bekleyen makaleler hazırlayarak Dizel Motor konusundan da oraya link vermek lazım.
Bipixel MSS06

kişi bu mesajı beğendi.

Kamera Sistemleri

• Üyelik 09.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 20 / 9
  • Ticaret 2, (%100)
webzade Sağolun hocam. Önerinizi dikkate alacağım.
webzade

kişi bu mesajı beğendi.

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Selamlar,

1- Etiketleri no index yapıp site içerisinden kaldırın eğer trafik almıyorsa
2- Her sayfaya özel başlık ve açıklama yazın
3- Siteniz ile alakalı sitelerden direkt ilgili konularınıza anchor text olmadan link alabilirsiniz (çıplak link ornegin https://siteadresim.com/konulinki gibi .

Sevgilerle.
MSS06

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

• Üyelik 09.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 20 / 9
  • Ticaret 2, (%100)
Bipixel Sağolun hocam. Önerilerinizi dikkate alacağım.
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

Gok94 Gok94 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** E**
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 8 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
Seo konusunda destek almanızı öneririm. Sitenizi çok beğendim
MSS06

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al