wmaraci reklam

2018 Seo Kılavuzu ile Hedeflerinize Ulaşmaya Hazır Mısınız? - İnfografik

12 Mesajlar 1.522 Okunma
wmaraci reklam

musbay musbay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 145 / 35
  • Ticaret 9, (%100)

backlinkcomtr adlı üyeden alıntı

Merhaba
bu güzel soru için teşekkür ederim. bir seo uzmanı değilim açıkcası çok net yanıtlar veremeyeceğim sorunuza ancak ben neden bu şekilde yapıyorum onu anlatayım.

1- bilgisayarda zaman geçirmeyi çok seviyorum zaman boşa gitmemiş oluyor zamanı degerlendiriyorum

2- bu içerikleri yabancı sitelerden türkçeleştiriyorum ingilizcemi geliştiriyorum (kaynakta infografik değildir makale idi)

3- fireworks programını kullanımımı geliştiriyorum.

4- backlink.com.tr markası ile yayınlanan 2k kelime makale degerinde bir infografik var =) dediginiz gibi makale yazmadım grafik çizdim bir marka degeri oluşturmaya calısıyorum.

5- buraya makale ekleyince kimse okumuyor ama bu tip görseller daha çok ilgi çekiyor adam makalenin ilk 10 satırına bakıp çıkarken grafiği tamamen okuyor.

6- vb. nedenler :)

herkese bol kazançlar :)

Cevabınız için teşekkür ederim. Bu içerik özelinde soracak olursam; hazırlanması toplamda kaç saatinizi almıştır? (Çeviri, kaynak araştırma hariç- İnfografik olarak düzenlenmesinden bahsediyorum.)

wmaraci
reklam

backlinkcomtr backlinkcomtr Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek backlink
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 20 / 79
  • Ticaret 0, (%0)

OğuzÖztürk adlı üyeden alıntı

Zaten tamda bu yazdıklarınız ve yaptıklarınız gerçek seo oluyor. İllustratör öğrenmenizi tavsiye ederim.

pc kaldırmıyor be hocam fireworks idare ediyor şimdilik :D

musbay adlı üyeden alıntı

Cevabınız için teşekkür ederim. Bu içerik özelinde soracak olursam; hazırlanması toplamda kaç saatinizi almıştır? (Çeviri, kaynak araştırma hariç- İnfografik olarak düzenlenmesinden bahsediyorum.)

sayfa sayfa çeviri ve grafik olarak ilerledim hocam 4 kasımda başlamışım günde 1-1,5 saat ancak ayırabildim toplamda bazı günler ilgilenemediğimde oldu

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al