wmaraci reklam

300 TL Tutarında Seo Çalışması ile Bu sonucu alsanız Ne Düşünürdünüz

32 Mesajlar 3.438 Okunma
wmaraci reklam

ctnbckci ctnbckci Oku! Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Tanıtım yazısı en mantıklısı galiba. Siteme tanıtım yazısı yazıp güzel bir sitede yayınlayacak bir arkadaş arıyorum açıkcası bulursam tanıtım yazısı alacağım. 20-30 ucuz siteye backlink vermektense en mantıklısı adam gibi bir siteden tanıtım yazısı çıkmak diye düşünüyorum.

Çünkü bahsettiğin şekilde bende çalışma yaptırdım ve faydasını malesef görmedim.Ayrıca 300 TL ye site içi seo çalışması yaptırabildiysen helal olsun derim. Ya arkadaş yeni bir arkadaş ya da senin samimi bir tanıdığındır :)

İmza!!! Get Closer!
wmaraci
reklam

Browland Browland WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Melaturji ve Malzeme Mühendisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 1154
  • Beğeniler 747 / 748
  • Ticaret 3, (%100)
Elbette başarı, siz bence SEO işini yanlış anlamışsınız. Yemek tarifleri yazıyorsunuz, düşünün etli nohut tarifi, sürekli aynı yemeğe aynı eti katıyorsunuz, o yemek bir sene sonra aynı yemektir.

Yemek sitelerinde yüksek rekabet var, haliyle site sahipleri belki de sizden daha fazla bütçe ile SEO yapıyor, ya da aynı bütçeyi ayarlıyor sitenizin hitini korumuş olursunuz.

Yemekteki et miktarını biraz arttırın, ya da farklı yemek tarifi ortaya koyun, diğerlerinde olmayan...
iltekmer

kişi bu mesajı beğendi.

koz4 koz4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

ctnbckci adlı üyeden alıntı

Tanıtım yazısı en mantıklısı galiba. Siteme tanıtım yazısı yazıp güzel bir sitede yayınlayacak bir arkadaş arıyorum açıkcası bulursam tanıtım yazısı alacağım. 20-30 ucuz siteye backlink vermektense en mantıklısı adam gibi bir siteden tanıtım yazısı çıkmak diye düşünüyorum.

Çünkü bahsettiğin şekilde bende çalışma yaptırdım ve faydasını malesef görmedim.Ayrıca 300 TL ye site içi seo çalışması yaptırabildiysen helal olsun derim. Ya arkadaş yeni bir arkadaş ya da senin samimi bir tanıdığındır :)

İç seo dedi ama yaptığı birşey olmadı sadece sağda yeni menü ekledi siteye yönetici ekledigim halde

BeeSeo adlı üyeden alıntı

Garantili aldıysanız ve durum buysa şikayet konusu açabilirsiniz hocam.

İşte birazda ondan soruyorum hakka girmek istemem ama son konuştuğum da sonuç bu daha uzun çalışma (yani para) gerekir dedi

BeeSeo BeeSeo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 71 / 222
  • Ticaret 50, (%100)
Hocam garanti edilmiş bir hizmet için tekrar para istenmesi etik değil zaten. Size zaten vaad edilen bir işlem için neden fazladan para ödeyesiniz ki? Az önce objektif bakıyordum da şimdi size hak verdim.
koz4

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
İç seo dedi ama yaptığı birşey olmadı sadece sağda yeni menü ekledi siteye yönetici ekledigim halde

Tahmin etmiştim. :) bende ki 1 aydan fazla 1 kere giriş yapmadı yöneticilik vermiştim. Bunu nerden biliyorum 1 hafta sonra yöneticiliğini iptal ettim bir kere sormadı giriş yapamıyorum diye :)

Bak sana birşey söyleyeyim mi bu işi yapan insanları bulmak gerçekten çok zor bunu anladım. Ben bununla ilgili 2-3 kişi buldum çok şükür. Adam işini yaptı ve hala devam ediyor parasını ben zorla yolladım. Almıyor işi tam bitirmeden içime sinmeden parasını almam diyor adam.

İmza!!! Get Closer!

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

Browland adlı üyeden alıntı

Elbette başarı, siz bence SEO işini yanlış anlamışsınız. Yemek tarifleri yazıyorsunuz, düşünün etli nohut tarifi, sürekli aynı yemeğe aynı eti katıyorsunuz, o yemek bir sene sonra aynı yemektir.

Yemek sitelerinde yüksek rekabet var, haliyle site sahipleri belki de sizden daha fazla bütçe ile SEO yapıyor, ya da aynı bütçeyi ayarlıyor sitenizin hitini korumuş olursunuz.

Yemekteki et miktarını biraz arttırın, ya da farklı yemek tarifi ortaya koyun, diğerlerinde olmayan...

Hocam denedim tabi sadece Türkiye'de sitemde olan 30 üzerinde ev yapımı sabun tarifi var mesela "biberiye sabunu tarifi" benden başka sadece 3 site var ve bende video artı özgün tarif bulunmakta ilk sayfada sitem yok Pinterest linki çıkıyor yani kafayı yemeyeyim de ne yapayım
Bu sadece 1 örnek emin ol sadece sabun değil yemek te olsa benzersiz tarifler yazdım ama çıkmıyor

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

BeeSeo adlı üyeden alıntı

Hocam garanti edilmiş bir hizmet için tekrar para istenmesi etik değil zaten. Size zaten vaad edilen bir işlem için neden fazladan para ödeyesiniz ki? Az önce objektif bakıyordum da şimdi size hak verdim.

Yani hocam ben zaten 30 hitten 500 kelime hacmine çıkmasını beklemiyordum çalışma sonucunda exstra 1 değişik kelimede hit almadım kelime az aransa ve uzun olsa dahi
Adam dediki ya işte 15. Sırada çıkıyorsun son konunda dedi bende yumurtalı ekmek tarifi yazınca 15. Sıra sandım göster dedim bende çıkmıyor
Konu başlığı aynen yazınca anca 15. Sırada çıkmışım onu sundu
Kahvaltıların Vazgeçilmezi Yumurtalı Ekmek Tarifi"
Yani halim vahim dedim o zaman

• Üyelik 07.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad V** O**
  • Mesajlar 1704
  • Beğeniler 161 / 160
  • Ticaret 15, (%100)

ctnbckci adlı üyeden alıntı

Tahmin etmiştim. :) bende ki 1 aydan fazla 1 kere giriş yapmadı yöneticilik vermiştim. Bunu nerden biliyorum 1 hafta sonra yöneticiliğini iptal ettim bir kere sormadı giriş yapamıyorum diye :)

Bak sana birşey söyleyeyim mi bu işi yapan insanları bulmak gerçekten çok zor bunu anladım. Ben bununla ilgili 2-3 kişi buldum çok şükür. Adam işini yaptı ve hala devam ediyor parasını ben zorla yolladım. Almıyor işi tam bitirmeden içime sinmeden parasını almam diyor adam.

Helal olsun ne diyim hocam beni anladigina sevindim ama kimseye bu konuda güvenim kalmadı haliyle

perigraft perigraft WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Stajyer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** E**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar sektörde yer aldığımdan bende bir cevap yazma gereği duydum.
0 - 2000 TL arasında ki çalışmalar tamamen kişinin SEO konusunda ki bilgi birikimiyle alakalı. Web sitesinin işleyişi ve sektördeki konumundan tutunda sosyal platformlardaki varlığı, aranma hacminin aylara göre dağılımı, kullanış deneyimleri, ziyaretçi etkileşimleri gibi sürüsüne bereket alanda yapılacak olan çalışmaların geri dönüşü 2+ Ayda verimli olmaya başlar. Anahtar kelimelerin varlığı, makale içeriği, optimizasyon gibi temel skala harici trendler, organik davranış, arz-talep dengesi gibi yan etkenlerin düzenli kontrol ve güncellemesi SEO Çalışmalarının temelinde yatar. Tabi ki paket fiyatları sadece backlink, danışmanlık ya da makale hazırlamak olabilir lakin kapsamlı çalışmalar kanımca 0-3 Ay ile başlayıp sürece göre uzatılması gerekmekte. Fiyatı da web sitesinin hangi amaçla kurulduğuna ve çalışmanın detaylarına göre belirlenmeli.
Tarafıma gelen işlerde 0-3 Ay'a 4000 TL fiyat verdiğimden genelde aldığım yorumlar; "Çok pahallı, daha uyguna yapamaz mısın?" Referanslarımı kendilerine ilettiğimde çalışmak istediklerini ancak parayı iş sonunda vermek istediklerini de çekinmeden iletiyorlar. Taş yiyelim. Zaten sektörde iki makale okuyan arkadaş SEO Danışmanı/Uzmanı olduğundan vasat işlerin devamlılığı satın alınan onlarca backlink ve adsense gelirinin olumsuz etkilenmesiyle sonuçlanıyor. Rank ile page değerleri üzerine yapılacak çalışmalar ile 1000 kişinin toplam maliyetiyle kazanılan ücretin değişkenlik gösterdiği aşikar.

Sonuç olarak ucuz fiyat uzun vadede kötü sonuçlar doğurabilme potansiyeli oldukça yüksek. Fakat bu demek değildir ki her sonuç aynı olsun. Genel kaidedir. Kaliteli iş istiyorsanız paranıza kıyıp yapılan işi takip edecek, tuttuğunuz kişinin her sözünü yorumlayacak, araştıracak mantık süzgecinden geçireceksiniz. Böylelikle projeniz uzun soluklu ve kar sağlayan yapıya dönüşebilir.
Keyifli çalışmalar dilerim.

• Üyelik 03.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilimci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 940
  • Beğeniler 429 / 442
  • Ticaret 2, (%100)

koz4 adlı üyeden alıntı

Helal olsun ne diyim hocam beni anladigina sevindim ama kimseye bu konuda güvenim kalmadı haliyle

Dili yanan çok insan var. O yüzden seni çok iyi anladım. Ama şunuda anladım. Senin aldığın paket (benimde aldığım) seo çalışması değil malesef. Sadece backlink. Bazen bizde sabırsızlık gösteriyoruz doğru ama. İkili iletişimde önemli bu konuda.
koz4

kişi bu mesajı beğendi.

İmza!!! Get Closer!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al