freelance iş ilanları

Alt Sayfa Güncel İndex Sorunu

2 Mesajlar 509 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

dvyprt dvyprt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek pazarlama uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
merhabalar yaklaşık 3 ay önce bir domain aldım ve hazır tema ile site oluşturdum. Son 2 aydır siteyi kullanmaya başladım ve yaklaşık 2 haftadırda düzeltmeleri, SEO çalışmalarını ve içerik girinimlerini yapıyorum. Bir ay içerisinde belirli anahtar kelimelerde 14 üncü sayfalardan 2 inci sayfaya kadar anasayfam yükseldi. Fakat google aramalarında şu son 2 haftadır düzeltme yaptığım bazı sayfaların güncel görüntüsü değil de eski görüntüleri çıkıyor. Daha önceden başka bir sitemap kullanıyordum ve şu an bunu Google XML sitemaps'e çevirdim ve nerdeyse 10 gündür sitemap beklemede ve index yapmıyor. Google gibi getir dediğimdede tamamlandı diyor fakat sayfalara ait title ve descritionların eski görüntüleri devam ediyor. Daha önceden yaptığım sitemap yüzünden sitemdeki bazı url'ler belirli anahtar kelimelerde asıl gözükmesini istediğim url'lerin önüne geçti. Örnek veriyorum google aramasında A konusu değilde A konusu altına yazdığım güncel olamayan bir B konusu title ve url'si çıkıyor. Bu sorunları nasıl düzeltebilirim? üstatların yardımlarını bekliyorum. umarım konuyu anlatabilmişimdir :) bir de site linkini pm ile verebilirim.

wmaraci
reklam

binbiralem binbiralem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 111
  • Beğeniler 7 / 13
  • Ticaret 1, (%100)
şuan google cache görüntülerini gösteriyordur muhtemelen biraz beklemenizde fayda var.Ayrıca site adresini alırsam inceleme anlamında daha ayrıntılı yardımcı olabilirim.

binbiralem.net
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al