wmaraci reklam
lidertakipci

Arkadaşlar Ekip Kurmak İstiyorum İlgilenenler İçeri.

5 Mesajlar 844 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)

[COLOR="DarkSlateGray"]Merhaba,
Arkadaşlar öncelikle ben yıllardır bloglarla uğraşıyorum ve elimde her türden içeriğe sahip bir sürü blog bulunmakta, hem bilgi birikimimi paylaşmak hemde paylaşırken kendim gibi ekipte olan arkadaşlara yarar sağlamak adına bir ekip kurmak istiyorum. Ekibe katılacak herkese ait en az 1 adet blog veya site olacak ve ekipteki herkes belirlenen süre içerisinde ekip arkadaşının sitesine ilgilendiği kategoriler hakkında en az 1 makale girecek.
[/COLOR]

Şartlar ;
- En az 1 adet siteye sahip olmak.
- Ekibin bir arada aldığı kararlara uymak.
- Belirlenen süre zarfında, çok önemli bir sıkıntı olmadığı sürece makaleleri girmek.

Ekip en az 5 en fazla 10 kişiden ibaret olacak çok fazla üye çok fazla makale demek ve yetişebileceğimizi sanmıyorum, sistemi geliştirecek daha iyi önerileri olanlar olursa konuyu düşünüp ilgilenebiliriz.

İlgilenen arkadaşlar özel mesaj yoluyla ulaşabilirler.

wmaraci
reklam

senvedat senvedat Webmaster/Grafiker/Editör Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad V** Ş**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 36 / 79
  • Ticaret 34, (%100)
Hocam, ilgilendiğim kategoriyi kendi sitemde açıp kendi sitemin kategorisi altında kendim yazı yazmamdan farkı var mı ki ? Arkadaşlar bunu merak edeceklerdir, ki bende ediyorum.

• Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)

senvedat adlı üyeden alıntı

Hocam, ilgilendiğim kategoriyi kendi sitemde açıp kendi sitemin kategorisi altında kendim yazı yazmamdan farkı var mı ki ? Arkadaşlar bunu merak edeceklerdir, ki bende ediyorum.

Bir kişi siteye yazı yazarsa hem hep aynı ipden siteye yazı yazılmış olacak, hemde aynı fikir ve görüşü temsil edecek. Ben yaptığım blog ve sitelerde ne kadar fazla farklı yazar tarafından yazı yazılmışsa o kadar popüler olduğunu daha önceden gözlemlemiş biri olarak bu konuyu açtım, hem herkes her konuda bilgili değil bu sayede çeşitlilik sağlanmış olacaktır.

senvedat senvedat Webmaster/Grafiker/Editör Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad V** Ş**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 36 / 79
  • Ticaret 34, (%100)

myth2012 adlı üyeden alıntı

Bir kişi siteye yazı yazarsa hem hep aynı ipden siteye yazı yazılmış olacak, hemde aynı fikir ve görüşü temsil edecek. Ben yaptığım blog ve sitelerde ne kadar fazla farklı yazar tarafından yazı yazılmışsa o kadar popüler olduğunu daha önceden gözlemlemiş biri olarak bu konuyu açtım, hem herkes her konuda bilgili değil bu sayede çeşitlilik sağlanmış olacaktır.

Güzel düşünce hocam. Herkes aynı ciddiyet ile yaparsa tutabilecek bir iş. Artıları var, inşallah olur bakalım :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)

senvedat adlı üyeden alıntı

Güzel düşünce hocam. Herkes aynı ciddiyet ile yaparsa tutabilecek bir iş. Artıları var, inşallah olur bakalım :)

Hem, bu işle uğraşan insanlarla tanışmak, yardımlaşmak, bilgi almak yapacağımız işin + sı olacaktır diye düşünüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al