freelance iş ilanları

Aynı sitenin içeriği ile bir kaç site açma

4 Mesajlar 1.009 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

taylan1521 taylan1521 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Benim şuan hali hazırda çalışan ve google sıralamsındad önlerde çıkan 4 adet sitem var şimdi sitelerin hepsi e-ticaret sitesi olduğu için bazılarında olan ürünler diğerinde yok ürün sayısıda fazla olduğu için bende tüm ürünlerin olduğu bir sitemin kopyasını hepsine aynı şekilde yüklemeyi düşünüyorum sitemin alt yapısı prestashop.

şimdi benim tek düşündüğüm ve aklıma takılan ben şimdi bir sitemin içeriğini olduğu gibi ditek sitelerede kurarsam seo açısından bir sıkıntı olurmu bu çok önemli çünkü siteler ticari siteler ve googlede ilk sayfalarda çıkıyorlar hepsine aynı sitenin kopyasını kurduğum zaman googledeki sıralamda bir sorun olurmu ? bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olabilirmi?

wmaraci
reklam

samini samini Seo - Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Seo, Web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 185 / 95
  • Ticaret 104, (%100)
Tavsiye etmem böyle bir şeyi. Spama girersiniz. Kopya içerik olarak algılar Google.

macgezgini macgezgini www.macgezgini.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

samini adlı üyeden alıntı

Tavsiye etmem böyle bir şeyi. Spama girersiniz. Kopya içerik olarak algılar Google.

kesinlikle haklısınız ilk yüklenen saniye farkıyla belki doğal diğer 3 ü spam olur
samini

kişi bu mesajı beğendi.

tarafımızca forumun kullanımına son verilmiştir. kullanıcı adımızla ilgili yasal hakkımız saklıdır.

taylan1521 taylan1521 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
bunu sizlere sormamın sebeblerinden biride prestashop 1.5.6.2 versiyonunu kulanıyorum fakat sitede bir ürünü sepete ekleyince aynı anda birden fazla ürün sepete ekleniyor.bazende ürün eklediğimde sepet boş diyor.başka tarayıcılarda denedim aynı sorun yine var.prestashop en son sürümüne yükseltiysemde çare olmadı.fakat aynı sunucumda farklı prestashop siteleri var onlarda bu sorun yok.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al