wmaraci reklam
lidertakipci

Aynı Tema Aynı Seo Ayarı Farklı Siteler

4 Mesajlar 804 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AbdullahD AbdullahD Bilgisayar Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 72 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
Başlıkta da belirttiğim gibi aynı tema aynı site fakat farklı seo puanı var seo analizi yaptığımda hatta sitenin birinde 1 tane hata bulunuyor hata bulunan seo puanı daha yüksek çıkıyor. Bunun nedeni nedir arkadaşlar ? Seo puanını iyileştirmek amacıyla daha farklı neler yapabilirim. Seoda hiç hata bulunmuyor :)

Konnektör
wmaraci
reklam

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
Hangi siteler olduğunu bilsek daha ne konuşuruz da ben şöyle özetleyeyim.

Öncelik iki site her seyi aynı bile olsa sunucu hızlarından fark doğabilir ve etkileyebilir. Hangi seo aracına baktığına bağlı olarak domain yaşı da etken olabilir.

Sitede gibi bazı editör değişiklikleri de farkettirir. Mesela wmaracının seo analizinde 90 üzeri alan sitelerim var. Çok farkedeceğini sanmıyorum ama yazıların kodlanması seo puanını etkiler.
umuterdal

kişi bu mesajı beğendi.

BerkKAVAK BerkKAVAK Professional Seo Advisor Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 446
  • Beğeniler 9 / 184
  • Ticaret 14, (%93)
WMAracının Seo analiz aracı site yaşına bakmaz. Zaten hataları söyler, hata bulmadığında da mutlaka bir düzeltme gerektiren %100 istenileni vermeyen vardır.

AbdullahD AbdullahD Bilgisayar Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 404
  • Beğeniler 72 / 36
  • Ticaret 1, (%100)

kendoka adlı üyeden alıntı

Hangi siteler olduğunu bilsek daha ne konuşuruz da ben şöyle özetleyeyim.

Öncelik iki site her seyi aynı bile olsa sunucu hızlarından fark doğabilir ve etkileyebilir. Hangi seo aracına baktığına bağlı olarak domain yaşı da etken olabilir.

Sitede gibi bazı editör değişiklikleri de farkettirir. Mesela wmaracının seo analizinde 90 üzeri alan sitelerim var. Çok farkedeceğini sanmıyorum ama yazıların kodlanması seo puanını etkiler.

Blogger kullanılıyor her iki site için. Domain yaşı ise büyük olanın seosu düşük bence yaş pek etkileyeceğini düşünmüyorum. ama eksikliklerden kaynaklanıyor dün fark ettim. Yorumun için teşekkür ederim :)

Berk KAVAK adlı üyeden alıntı

WMAracının Seo analiz aracı site yaşına bakmaz. Zaten hataları söyler, hata bulmadığında da mutlaka bir düzeltme gerektiren %100 istenileni vermeyen vardır.

Dün fark ettim hata olarak görünmeyen ama eksik yön olarak algınlanan kısımlar vardı resimlere width height vermek gibi mesela onları düzelttim yükseldi. Farklılıklar olabiliyor. Teşekkür ederim yorumun için :)

Konnektör
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)