Balon-Baskili.Com Seo Çalışması

14 Mesajlar 1.713 Okunma
smmexpress

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
hocam bu işin ehli seohocasıdır. Biraz tuzludur ama piyasada bir numaradır. İtiraz edenlere aldanmayın işinizde ciddi iseniz mutlaka oraya bakın derim

https://www.ozgurblog.net/
wmaraci
reklam

UcuzSeoHosting UcuzSeoHosting Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 2 / 29
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam gelgelelim konuya şimdi şunu anlatiyon bi araştırın keywordun önemi yok diyorsunuz metatag önemi yok diyorsunuz ozaman sadece sana bi site vericem o siteyi bakın 2 3 10 demiyorum bi kelimede ilk sırada denen ilk sayfa sokun inancam ücret neyse ve tüm elindeki herşeyi teslim edicem 100 bin değeri olan 3 domainimide ve ben bi sitenin tanıtımından önce optimazyonu yapar sonra googlede oturmasını bekler sonra çalışmasını ederim ve biraz mantıklı olunursa ve nasıl calisilcagi hakkında izlemesi gereken yol belli benim çok sitem var ben ücretsiz sponsor hosting sagliyorum her sagladigim musterimin sitesini bile kendim taşır ve düzenlemesini yapar öyle hostu açarım adımı soyadını ozelden verdim bi araştırın hocam yandex bing google gibi arama motorlarında kimim neyim ve ne dalismalarim olmuş olumsuz dönüş varmı gorun hocam yaşınız benden büyük olabilir saygim var benim teklifim açık ve nettir size bi site vercem dediğiniz gibi edin 100 alan adımı 3 sunucumu size vericem ilk sayfa ilk sırada değil hocam günlük araması 8 milyonluk arama hacimli en az siteyi bile ilk sırada ve sabit kalıcı olarak duruyor 2 senedir :) neyse hocam teklif açık ve nettir numarami verdim kabul ederseniz mesaj atın arayın etmessenizde konu altında değil ozelime yazın gerekli bilgilendirmeyi yapabilirim iyi forumlar herkese

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Aylık 600 TL 3 ayda çıkartabiliriz başta site içinden başlamamız gerekecek yalnız hocam :). Skype : bipixel.net iade taahhütlü çalışmaktayız.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

yigitcankus yigitcankus balonsatis.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Balon İmalat & Üretim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 824
  • Beğeniler 634 / 145
  • Ticaret 12, (%100)
Konu tekrardan aktifleşmiştir...

Tekliflerinizi beklemekteyim.

Balon İmalat & Üretimi
www.balonsatis.com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al