lostyazilim

Blog'un Seo üzerindeki etkisi

13 Mesajlar 2.286 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Adem Altan Adem Altan E-ticaret/Adwords Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek E-ticaret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 37 / 28
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam benim naçizane önerim subdomain kurup 6 ay kadar düzenli içerik girmen. Köpek ırklarının özellikleri standart olacağından özgün olman zor ancak %100 olmasa da %50 gibi bir oranda özgünleştirebilirsin.
Ek olarak yorum alarak da özgünlüğe katkı sağlayabilirsin. 6 ayın sonunda ana sitene link çıkışı yapabilirsin.

2. bir domain alıp aynı hosta kuracaksan hiç girme derim. Sunucu IPleri aynı olacağından subdomain ile hemen hemen aynı etkiyi gösterecektir.

Peki seo açısından çok farketmeyecekse ne işe yarar dersen de, sitenin kullanıcılar gözünde "sadece ilan sitesi değil aynı zamanda yararlı bilgiler paylaşan bir site" olduğunu düşündürecek ve hit getirisi sağlayacaktır.

E-ticaret Uzmanı/Danışmanı - Adwords Uzmanı
wmaraci
reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Subdomainlerin ben siteye çok faydası olduğuna inanmıyorum. Hele ki wordpress alt yapılı sitelerde etkisi çok daha az oluyor. Subdomain üzerine yoğunlaşacağınıza ana sayfanızda böyle bir kategori oluşturup çok daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.
siyahgiyen

kişi bu mesajı beğendi.

recox recox WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Elektrik Elektronik Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** G**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 4, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Subdomainlerin ben siteye çok faydası olduğuna inanmıyorum. Hele ki wordpress alt yapılı sitelerde etkisi çok daha az oluyor. Subdomain üzerine yoğunlaşacağınıza ana sayfanızda böyle bir kategori oluşturup çok daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

O şekilde yapıcam artık hocam. Öncelik şimdi backlink paketlerine verdim. Siteden birisiyle anlaştıktan sonra o olaya da girişicem. Daha geniş kitleye ulaşmak için yararlı olacaktır.

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al