freelance iş ilanları

Bu kelimede İlk sıra?

12 Mesajlar 3.520 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
Arkadaşlar hep en sevdiğim laftır '' gerçekçi ol imkansızı iste'' ya da bunun gibi bir şeydi :) her neyse...

herkes malum kendi websitesine göre anahtar kelime yoğunluğu yapior.. benim sitede malesef ekonomi üzerine. neden malesef çünkü çok fazla ekonomi sayfası mevcut, bir o kadar da haber sitesi.

Acaba Ekonomi kelimesinde ilk sırayı almak seo çalışması ile mümkün olabilir mi? yoksa bu gerçekten de imkansızı istemek mi?

wmaraci
reklam

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
  • Üyelik 05.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım Tek.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 2867
  • Beğeniler 54 / 747
  • Ticaret 25, (%100)
İmkansız diye birşey yok derler bencede yok burda ki olay çok çalışmak ve sabır işi.

Link takası yapacağın her siteye anahtar kelimeni "Ekonomi" olarak belirle.
Bir haber sitesi kurmuşsun iyi hoş'da hürriyetin ne işi var :)
İmzanda ki "J.M.Keynes"i kaldır onun yerine "Ekonomi" yap az çok faydası olur.
Daha ilk zamanlarda sitenin heryeri reklam dolmuş :)
Kullanıcıyı sitede tutcak içerikler hazırla, göz yormayan tema seç ve grafikeri göz hitap edecek şekilde ayarla (seo ile alakasız ancak logonuz aşırı berbat) :)
NeoEkonomi

kişi bu mesajı beğendi.

Sedat Sedat Güzel Hayat Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bİlgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 138 / 110
  • Ticaret 9, (%100)
Jandarma İstihbaratın sözü zoru başarırım imkansız zaman alır :) bence azim ve sabırla başarabilirsin :)

• Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)

vBasic adlı üyeden alıntı

İmkansız diye birşey yok derler bencede yok burda ki olay çok çalışmak ve sabır işi.

Link takası yapacağın her siteye anahtar kelimeni "Ekonomi" olarak belirle.
Bir haber sitesi kurmuşsun iyi hoş'da hürriyetin ne işi var :)
İmzanda ki "J.M.Keynes"i kaldır onun yerine "Ekonomi" yap az çok faydası olur.
Daha ilk zamanlarda sitenin heryeri reklam dolmuş :)
Kullanıcıyı sitede tutcak içerikler hazırla, göz yormayan tema seç ve grafikeri göz hitap edecek şekilde ayarla (seo ile alakasız ancak logonuz aşırı berbat) :)

aynen sabır işi bende farkındayım biraz daha fazla sabır sadece..

link takasına pek yanaşan olmuyor nedendir bilmiyorum:)
imzamdaki söz Keynes'e ait olduğu için onun adını yazdım sevdiğim bir üstad haksızlık olmasın.
Hürriyete rakip olacak değiliz hürriyet reklamlardan para veriyor adsense de öyle hani napalm kazanç peşindeyiz.

gerçekten dediğin şeylerde bende farkındayım çok kötü tasarım logo grafik vs ancak profesyonel olmayan biri için daha iyi olamaz bence xD elimden geldiğinin en iyisi.. sitenin oturmasından sonra profesyonellerden mutlaka destek almak gerektiğini bliyorum.

profesyonel arkdaşları bu vesile ile tebrik ediyorum :)

wmaraci
wmaraci

Seomple Seomple Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret & Seo Danışmanlığı
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)
Bu kelimede ilk sayfaya kendi imkanlarınız ile gelir iseniz bilin ki sizden daha azimli olan webmaster yoktur hocam :)

Allah yardımcınız olsun.

chinekop chinekop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / K
  • Meslek
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
sitenin sol alt kisminda , PATHWAY_MSG seklinde bir yazi cikiyor anasayfa koprusunun yaninda. ust kisimdaki birkac kategorinin resmi an itibariyle gorunmemekte. Daha gelistirebilecegine inaniyorum. imzadan benim siteyi de bir kontrol edebilirsin ben de portal calisiyorum. biraz daha sade olmasi daha iyi olur diye dusunmekteyim

Meyus Meyus www.DizaynMeyus.Com Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 10 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
kardeşim bence ilk önce sitedeki reklamları kaldırmakla başla ordan gelecek 3-5 tık sana bişey kazandırmaz ki ekonomı sitesıne gıren az cok bılgılıdır her gordugu reklama atlamaz ayrıca ters teper 2 satır bişey okuyacak reklamlar gözüne batar. Hürrüyet bumerang kullanıosun sanırım bence ilk etapta kullanma sitene giren için ön yargı oluşmasın bak bak hurrıyetten almıs haberleri falan filan özgün deil diye dusunmesın. Mumkun oldugunca özgün içerik yayınla arkadaşların dediği gibi ondan sonrası sabır site belli bir aşamaya geldiğinde zaten link takasıda senı bulur aşka şeylerde senı bulur merak etme.

Satılık Sektörel, Jenerik, Projelik Domainler

• Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)

Meyus adlı üyeden alıntı

kardeşim bence ilk önce sitedeki reklamları kaldırmakla başla ordan gelecek 3-5 tık sana bişey kazandırmaz ki ekonomı sitesıne gıren az cok bılgılıdır her gordugu reklama atlamaz ayrıca ters teper 2 satır bişey okuyacak reklamlar gözüne batar. Hürrüyet bumerang kullanıosun sanırım bence ilk etapta kullanma sitene giren için ön yargı oluşmasın bak bak hurrıyetten almıs haberleri falan filan özgün deil diye dusunmesın. Mumkun oldugunca özgün içerik yayınla arkadaşların dediği gibi ondan sonrası sabır site belli bir aşamaya geldiğinde zaten link takasıda senı bulur aşka şeylerde senı bulur merak etme.

doğru diyorsunda hürriyet reklamlarından yeterince para ve ödül kazandım ben. hatta ilk yarışmanın kazananı blog finalisti vs idim.. adsense de fena değil benim siteye girenler belli zaten facebook sayfamdan baya bir kişi girmesi yetiyor bana ilk aşamada bunlara muhtacım aslında bilmiyorum ama bence abartı bir reklam görmüyorum dediğim gibi site daha 1 yıllık biraz oturması gerek bence ondan sonra dediğim gibi profesyonellere başvuracağım zaten link takası vs ile de destekleyeceğim..

ama çok değerli yorumlarınız için gerçekten teşekkürler.

seoyazilimlari seoyazilimlari WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek yazılım
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
her kelimede çıkabilirsin ve 1 sırada da olabilirsin gereken şey iyi derecede yazılım bilgi profesyonellik ve maddiyat :)

Astropay Paykasa ve Otopay Satışı http://astropaykart.gen.tr

okanakca okanakca Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 358
  • Beğeniler 26 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
Profesyonel birileriyle çalışmassanız işiniz çok zor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al