wmaraci reklam

Bu Konuyu Çok Merak Ediyorum

4 Mesajlar 1.149 Okunma
wmaraci reklam

arsinli arsinli seo Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 43 /
  • Meslek seo
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 17 / 11
  • Ticaret 19, (%100)
arkadaşlar merak ettiğim Konu Şu ? uzun zamandır üzerinde çalıştığım anahtar kelimem için çeşitli başlıklar ile ortalama 200 sayfa özgün yazı hazırladım bu yazılarımın üzerinden 4 ay geçti ve ben bu yazıların tamamını sildim gfakat şöle bişi var merak ettiğim noktada burası benim bu yazılarım Google'da index aldı fakat bu index alan yazılara tıkladığın zaman örnek bu türden boş sayfalar çıkmakta yani google'de hala 2250 index görünmekte zamanla dbu index sayım azaldığında anahtar kelimemde ilk sayfadayken birden aşagı sayfalara düşermiyim
bir diger merakımda sitede bulunan sayfanın aynısını forum bölümünde de kopyala yapıştır ile yayınlasam örnek olarak 1 örnek 2 örnek aynı yazıdan bu sitede 2 tane vardiye bi sakınca yaratırmı bu konuda bilgisi olan arkadaşların paylaşımlarını bekliyorum

wmaraci
reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Zaten o yazıları sildiğin için belli bir düşüş göreceksin. İkincisi siteninz özgün yazısını başka bir yerde yayınlama. Daima ilk yazdığın yerde kalsın.

lhteam lhteam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 8 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
Aynı linkleri silebilirsin,google webmaster tools araçlarından.
Tarayıcı erişimi bölümünden url kaldır var.Ordan silersen iyi olur.Yoksa ciddi bir düşüş yaşarsın.Aynı şey benim başımada geldi.

oruya oruya zayiflamakistiyorumtr.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek danışmanlık
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 3 / 0
  • Ticaret 3, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Zaten o yazıları sildiğin için belli bir düşüş göreceksin. İkincisi siteninz özgün yazısını başka bir yerde yayınlama. Daima ilk yazdığın yerde kalsın.

Bence yazının ilk yazıldığı siteyi link vererek kaynak gösterirse o yazının verimi çok fazla olabilir. Kaynak göstererek başka sitede yayımladığın yazılarda arama motorunda üst sıralarda çıkar.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al