wmaraci reklam

Bumeran Kayıt Erken mi?

12 Mesajlar 1.299 Okunma
smmexpress

lordex lordex LO LE Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)
merhaba sitem yaklasık 3 haftalık bır film eleştiri blogu. imzamda var. yaklasık 6 incelme bulunuyor. Sizce basvursam mı yoksa bıraz daha ıcerıgı bollastırıp mı basvursam. Suan ıcın cok onemserler mı? brozdan baslamak ıstemıyorum.

wmaraci
reklam

Sebilisim Sebilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 4 / 85
  • Ticaret 3, (%100)
Bronzdan başlamamak mümkün mü onu bilmiyorum ama o sizin sitenizin hiti ile alakalı diye biliyorum.. Sizin sayenizde bumerangı kaç kişi tanırsa o kadar değer veriyoralr

34numara 34numara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
bumerang başlamadan önce siteni biraz doyur azda olsa hitin olsun görsel olarak tatmin edici olsun özgün olursa daha çabuk verim alırsın resimler canlı yazılar biraz halk ağzında olsun ansiklopedi okur gibi değilde sohbet ortamında konuşmalar yapıyormuş gibi birde başvurmadan önce sitende bumerangtan yazarkafeden bahset başvurunca sitene baktıklarında gözlerine çarpsın başvuruda diğer istemiş olduğu şablonu falan eklersin zaten ben bu şekilde başvurdum direk platin yaptılar hit güzel geliyor reklamda geliyor parasal olarakta iyi gelen hitlerden adsense tıklanma oranıda arttı daha ne isteyim 1 sene oldu benimde umarım yardımcı olmuşumdur

• Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)

34numara adlı üyeden alıntı

bumerang başlamadan önce siteni biraz doyur azda olsa hitin olsun görsel olarak tatmin edici olsun özgün olursa daha çabuk verim alırsın resimler canlı yazılar biraz halk ağzında olsun ansiklopedi okur gibi değilde sohbet ortamında konuşmalar yapıyormuş gibi birde başvurmadan önce sitende bumerangtan yazarkafeden bahset başvurunca sitene baktıklarında gözlerine çarpsın başvuruda diğer istemiş olduğu şablonu falan eklersin zaten ben bu şekilde başvurdum direk platin yaptılar hit güzel geliyor reklamda geliyor parasal olarakta iyi gelen hitlerden adsense tıklanma oranıda arttı daha ne isteyim 1 sene oldu benimde umarım yardımcı olmuşumdur

Hocam imzamda ki siyeye bakarmısınız? gorunum ıcerk filan. icerikler tabıkı ozgun ama film eleştiri sitesnde bumerangdan bahsetsem garip olmaz mı?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)

lordex adlı üyeden alıntı

Hocam imzamda ki siyeye bakarmısınız? gorunum ıcerk filan. icerikler tabıkı ozgun ama film eleştiri sitesnde bumerangdan bahsetsem garip olmaz mı?

evet senin site için biraz garibe kaçar ben genel anlamda tüm arkadaşlar için fikir amacıyla yazmıştım

• Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)

evet senin site için biraz garibe kaçar ben genel anlamda tüm arkadaşlar için fikir amacıyla yazmıştım

pekı gorunum nasıl hocam?

• Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)

lordex adlı üyeden alıntı

pekı gorunum nasıl hocam?

Görünüm fena değil gözü yormuyor ancak kategorilere ayırırsan daha verimli olur örnek vizyondaki filmler - pek yakında - film türene göre gibi kategoriler ziyaretçi açısından daha verimli olur gibime geliyor

• Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)

Görünüm fena değil gözü yormuyor ancak kategorilere ayırırsan daha verimli olur örnek vizyondaki filmler - pek yakında - film türene göre gibi kategoriler ziyaretçi açısından daha verimli olur gibime geliyor

Anladım. Elestırelerde zaten ayrılıyorlar. menuden katagorıler yapıp onun altına ayırıyım** tesekkurler hocam. Sanatcı sayfası fılanda yapmak ıstıyorum ama nasıl yapabılcegımı ndaha bılmıyorum arastırmalar devam edıyor :D

honda07 honda07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek polis
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 14 / 19
  • Ticaret 16, (%100)
Benimde modacaffe.com siteme dun başvuru yaptim altin olarak başlattilar neye göre veriyorlar bilmiyorum hitim de cok değil aslinda

Aleejhoan Aleejhoan Yol açık, yola çık! Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)
vallah hocam, ben özgün yazı giriyorum, özgün girmeyen,kopya içerikli bomboş sitelere altın veriyorlar bana bronz verdiler, sıkıntı yani

http://www.alicankosedag.com.tr
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al