freelance iş ilanları

Facebook ve Twitter Seo Çalışması Nasıl Yapılır ?

30 Mesajlar 4.069 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
gruplara katılma isteği gönderdim :)

wmaraci
reklam

sinans1996 sinans1996 twitch.tv/romanticarcher Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Twitch Partner Streamer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

bjlkl adlı üyeden alıntı

gruplara katılma isteği gönderdim :)

Bende öyle yapıyorum Facebook'tan sağda gruplara tıklıyorum. Üstte arkadaşlarımın grupları geliyor ona bi tık konduruyorum 5000 grup önüme seriliyor :) Ordan 20.000 Üzeri gruplara üye oluyorum botlada o gruplara durumu çakıyorum miss paşalar gibi :D Valla ben seo çalışması yapayım az önce Türkçe 150 Tane forum listeside buldum yarım saat sürdü ama sonunda sağlam bi liste buldum ya ne gerek var 80 100 lira vermeye kendi seonu kendin yap konuyu takip edenler bir çok şeyi çözdüm sorularınız varsa yanıtlayabilirim. Malum herkesin çalışma yaptıracak bütçesi yok bu kardeşinizden güzellik :D

Sosyal olan her şey.

bjlkl bjlkl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 1843
  • Beğeniler 269 / 263
  • Ticaret 1, (%100)
doğru bütçe sıkıntısı var mesela ben üniversite giderlerimi karşılamaya çalışıyorum haliyle kendim seo çalışması yapmak zorundayım

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

bjlkl adlı üyeden alıntı

doğru bütçe sıkıntısı var mesela ben üniversite giderlerimi karşılamaya çalışıyorum haliyle kendim seo çalışması yapmak zorundayım

Bende öyle hocam para sıkıntısı çektiğimden bu gün bi çalışma gördüm saat 16.00 civarında tüm çalışmalarını inceledim bilmediklerimi araştırdım valla oturduğum yerlerim terledi :D saat 23.00 oldu nerdeyse tüm o yaptıkları paketin nasıl yapıldığını çözdüm :) Blogumla ilgilenmiyordum her gün 4 5 ziyaretçisi vardı maşallah bu gün olmuş 127 :D 1 hafta sonra da inanıyorum ki pagerank'ım da yükselecek çünkü who is çalışması yaptım baya sağlam listeler buldum onları bi kenera not aldım yani anlayacağınız şu çalışmalar max. 2 gün sürer 80 liraya mı yapıyorlar yaparım 50 liraya ohh miss :D

Sosyal olan her şey.
wmaraci
wmaraci

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

sinans1996 adlı üyeden alıntı

Buyrun hocam : https://www.facebook.com/KriqRoque/groups üyesi olduğum 124 grup herkese açık inceleyebilirsiniz. (Bir şukuyu çok görmeyelim) :D

Şuku geldi de o program hakkında özelden bir bilgi alabilir miyim? Ücretliyse satın da alabilirim :D

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Şuku geldi de o program hakkında özelden bir bilgi alabilir miyim? Ücretliyse satın da alabilirim :D

Pm gönderildi hocam :)

Sosyal olan her şey.

barisay barisay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo, Wordpress, Security
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)
Şimdi bi facebook ve twitter açıyorsun Sayfa adı ve sayfa linkini kelimen yapıyorsun. ve organik olacak yani o sayfaya girilip like edilecek ve paylaşılacak örnek olarak addmefast sitesinden böylelikle sayfan organik olacak devamlı paylaşım yapacaksın güncellik ve organik olmak önemli kurallar. Ortalama 2 3 hafta içinde sayfan ilk 3 sayfaya gelir daha sonra arama motoru robotu sayfanı inceleyip link çıkışlarına gider böylelikler sayfanın arama motorundaki sıralaması sabit kalır ve link paylaşımı yaptığın site çıkmaya başlar.

Örnek göstermek isterdim ama ukash sağolsun telif hakkından kapattı sayfaları :)

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

barisay adlı üyeden alıntı

Şimdi bi facebook ve twitter açıyorsun Sayfa adı ve sayfa linkini kelimen yapıyorsun. ve organik olacak yani o sayfaya girilip like edilecek ve paylaşılacak örnek olarak addmefast sitesinden böylelikle sayfan organik olacak devamlı paylaşım yapacaksın güncellik ve organik olmak önemli kurallar. Ortalama 2 3 hafta içinde sayfan ilk 3 sayfaya gelir daha sonra arama motoru robotu sayfanı inceleyip link çıkışlarına gider böylelikler sayfanın arama motorundaki sıralaması sabit kalır ve link paylaşımı yaptığın site çıkmaya başlar.

Örnek göstermek isterdim ama ukash sağolsun telif hakkından kapattı sayfaları :)

Teşekkür ederiz hocam verdiğiniz tüm bilgiler için :)

Sosyal olan her şey.

terzi312 terzi312 Wordpress PERFORMANS Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)

sinans1996 adlı üyeden alıntı

Bende öyle hocam para sıkıntısı çektiğimden bu gün bi çalışma gördüm saat 16.00 civarında tüm çalışmalarını inceledim bilmediklerimi araştırdım valla oturduğum yerlerim terledi :D saat 23.00 oldu nerdeyse tüm o yaptıkları paketin nasıl yapıldığını çözdüm :) Blogumla ilgilenmiyordum her gün 4 5 ziyaretçisi vardı maşallah bu gün olmuş 127 :D 1 hafta sonra da inanıyorum ki pagerank'ım da yükselecek çünkü who is çalışması yaptım baya sağlam listeler buldum onları bi kenera not aldım yani anlayacağınız şu çalışmalar max. 2 gün sürer 80 liraya mı yapıyorlar yaparım 50 liraya ohh miss :D

hayalperest seni :)

uzayperformans.com

• Üyelik 01.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 1225
  • Beğeniler 110 / 260
  • Ticaret 20, (%90)

Hayaldi gerçek oldu ! :D

Sosyal olan her şey.
wmaraci
Konuyu toplam 8 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 8 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al