wmaraci reklam

Footer link hakkında düşünceleriniz?

13 Mesajlar 4.096 Okunma
wmaraci reklam

AhmetTUTAK AhmetTUTAK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 189 / 80
  • Ticaret 40, (%100)

khazadum adlı üyeden alıntı

Bir site üzerinden tanıtım yazısı alıyor iseniz mutlaka saçma bile olsa bunu kendiniz yazmayı deneyiniz. Bu tanıtım yazısı içerisinde 3 adet keyword anahtar kelimeye yer vermelisiniz. Bunun harici tanıtım yazısı almış olduğunuz site'nin footer link ekleme kısmından çıkış link alarak alınan tanıtım yazısı ile çapraz bir tetikleme yaparak bunu +1 adım öne alarak daha sağlıklı bir çalışma olanağı kendinize sağlamış olacaksınızdır.

hocam hem tanıtım hem footer link verdiğim siteler etkimi etmiyor zamanındamı eklemiyorum acelemi ediyorum bilmiyorum

şöyle bir soru sorum size.

elimde aynı sektorde 5 domain var bu domainler 3 tanesi 1 sayfa 2 tanesi 2-3 sayfalarda.

ben yeni bir domain alarak yeni site açtım 1 hafta önce tanıtım yazılarını ve footer linkleri tam olarak ne zaman eklemeye ve footer linkleri ne kadar aralıkta ekliyim?

wmaraci
reklam

ouzizz ouzizz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek SEO, Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 189
  • Beğeniler 59 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Zararı olmaz ama etkisinin düştüğü doğrudur. İlerleyen zamanlarda etkisi dahada düşecek. HTML5 sitelerde
kodunun gelmesi ile footerdaki linkler daha belirgin hale geldi.

Google footer linkleri yararlı link olarak görmüyor. Footer'daki link yerine sosyal medya butonları koymanız daha yararlı olacaktır.
studyokan

kişi bu mesajı beğendi.

studyokan studyokan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek mimar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 6 / 9
  • Ticaret 16, (%100)
Arkadaşlar öğrendiğim kadarıyla sosyal medya butonları işe yarıyor. Ben de koydum ama resim şeklinde butonlar var sitemde. BUnların sosyal medya ile ilişkilendirmesini nasıl yapacağım? Gerçi kendi hesaplarımla ilişkilendirdim sonuçta. Bu yeterli mi?

Site linkine bakarak yorum yapabilirsiniz LINK

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al