wmaraci reklam
lidertakipci

Gelin Tartışalım SEO'da Bilgili Arkadaşlar Konuya Bekleniyor

10 Mesajlar 1.328 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ersin3535 ersin3535 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tadilat Dekorasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 537
  • Beğeniler 200 / 64
  • Ticaret 4, (%100)
Hayırlı cumalar arkadaşlar direk konuya giriyorum. kurumsal olan sitem gogle sıralamarında 5 sırada diğer xx sitesi ise daha üste bugun bir backlink analizi yapıyım dedim xx sitesinde doğru düzngün backlink bile yokken üst sırada ( nofollow link var ) bende ise nofollow link yok sorgulamada ben tanıtım yazısına para bayılmış biri olarak tanıtım yazılarının önemi yokmu şayet faydasını görmüyorum, nofollow link bu kadarmı değerli goglenin gözünde merak ettim açıkçası üst sıralara alıyor isteyene site linkide verebilirim. teşekkürler.

wmaraci
reklam

TeknoPital TeknoPital https://teknopital.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 279
  • Beğeniler 67 / 78
  • Ticaret 13, (%100)
İçerik kraldır.
ersin3535

kişi bu mesajı beğendi.

zeytin8899 zeytin8899 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 60 / 212
  • Ticaret 16, (%100)
Hocam tanıtım yazıları seo da çok önemli ama doğru ve kaliteli siteden alındığı taktirde. Diğer sitenin makale çalışması var mı yok mu hani bir bakmak lazım.
ersin3535

kişi bu mesajı beğendi.

https://discord.gg/S6mByw8

• Üyelik 11.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 537
  • Beğeniler 200 / 64
  • Ticaret 4, (%100)
benim sitem Rakip Site 5 6 tane dandik otoplist sitesinden aldığı linkle her kelımede sıralamada şaşırıyor insan.

wmaraci
wmaraci

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
hocam bu son guncellemeden sonra bırseyler degısmıs gorunuyor google da aylardır 1 veya 2 de olan sıtelerım ya 2. sayfa ya 7-8. sıraya gerıledı anlam verebılmek mumkun degıl. Güncellikse guncellık, ozgunlukse ozgunluk, backlınkse backlınk ancak bu backlınk ısını artık pek umursamıyor galıba google tam backlınk calısması yaptırdım ertesı hafta sıteler gerıledı bısey anlamadım bu ısten bakalım zaman ne gosterecek

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Selamlar, SEO'da birçok kriter vardır. Meseleyi lütfen sadece tanıtım yazısı ya da başka herhangi bir kriterden ele almayınız. Backlink almakla ya da On Page SEO yapmakla SEO yapmış sayılmazsınız.

İyi forumlar : )
ersin3535 Imbrossa

kişi bu mesajı beğendi.

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
Aslında her şey sizin lehinize görünüyor dışardan bakınca, en başta site yaşından şüphelenmiştim ama sizin siteniz daha yaşlı domain yaşına göre, peki hangi site daha önce kuruldu? Google'ın gözünde yaş önemli bir etken çünkü.

Ve daha önce Adwords çalışması yaptırmışsa eğer etkili olmuş olabilir.
ersin3535

kişi bu mesajı beğendi.

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)
Google şu son zamanlarda bana gore algoritma değişikliğine gitti ortalama bir kelimede backlink tanıtım yazısı ve bot atarak ilk sayfalara cikabiliyorken son güncelleme ile ilk 500 de olmayan iceriğim birden bire ilk sayfaya ilk sayfamdaki iceriğim ise 400. Sıralara uçtu google ın işine akıl sır ermiyor valla.
ersin3535

kişi bu mesajı beğendi.

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com

• Üyelik 11.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 537
  • Beğeniler 200 / 64
  • Ticaret 4, (%100)
Şöyle düşünüyom artık kendi backlink ağımı kurmaya karar verdim hiç gerek yok öyle backlink paketiymiş tanıtım yazısı para verip almakmış. biraz sıkacaksın dişini fedakarlık edicen sektörüne göre acıcaksın 3 4 tane site ana siteni desteklicen bunları kolay kolay hiç bir seocu backlink paketi satan elemanlar demez hepsi yolmanın peşinde minleti, adama bir soru soruyon adamın verdiği cevap şu kadar paraya destek veriyom resmen bir soru için para istiyor bazı seocular diyim artık.
xsafa

kişi bu mesajı beğendi.

EranKucuk EranKucuk Oyun Medyası Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 923
  • Beğeniler 356 / 355
  • Ticaret 35, (%100)
ersin3535 Hocam bir sitem vardı, ilk göz ağrımdı bu site ve hiç seo paketlerine falan bulaşmamıştım. Yükselmesi için uğraştığım çoğu başlıkta Ekşi Sözlük, İnci Sözlük ve Onedio gibi siteleri geride bırakabiliyordum. Yani haklısınız, kendi emeğiniz her şeyden daha çok karşılık verecektir muhtemelen.

Fakat piyasada doğru söylenen bir şey varsa 'Seo backlinkten ibaret değildir' tabiridir. Kendinize düzgün bir forum listesi oluşturabilirsiniz, Tumblr, Blogger, Wordpress hatta belki Wix gibi ücretsiz ip sağlayan siteler açıp bu siteleri backlink kaynağı edinebilirsiniz, rakibiniz olan sitelerden yorum linkler alabilirsiniz, 'Web Siten' bölümü olan sosyal medya ağlarında hesaplar açarak Jetpack ve benzeri uygulamaların Duyuru özelliğini kullanarak sürekli bir sosyal imleme elde edebilirsiniz. Tek başınıza siteniz için yapabileceğiniz onlarca şey var aslında.
ersin3535

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al