lostyazilim

Gelirinizi tavan yapmak için 10 SEO önerisi

6 Mesajlar 1.122 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
Açılımı "Search Engine Optimization" olan SEO'nun Türkçe anlamı "Arama Motoru Optimizasyonu"dur. Websitenizin Google'da ilk sıralarda çıkması için yapılan uygulamaları kapsar. Bu olay zamanla bir meslek haline dönüşmüş ve birçok kişi ve kuruluş tarafından değişik ücretler ile yapılmaktadır. Gelirinizi artırmak ya da Google'da üst sıralarda çıkmak istiyorsanız bu videomuz tam size göre, iyi seyirler...

Bahadir32 okturen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
hocam bilgi vermek istemişsiniz sağolun emeğiniz için. ancak bunlar bilindik herkesin uyguladığı olmazsa olmaz klişe yöntemler. düşününki aynı kategoride yayın yapan 20 site var. hepside kurallara uyarak sitelerini hazırlamış, yine aynı şekilde kurallara uyarak özgün makale girişleri yapmışlar. yani kısaca her şeyde kurallara uymuşlar. peki hangisi googlede önde çıkacak. hepsi uygun.

bana isteyen seocu istediğin desin, tek bildiğim seo, bana hit gönderecek siteden anahtar kelimem üzerinden backlink almaktır. şunuda iyi biliyorum ki o anahtar kelimemde 2 günde googlede ilk sırada olurum.
1SMHMedya 53456

kişi bu mesajı beğendi.

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
yeni başlayanlar için faydalı bilgiler, sade bir dille anlatılmış tesekkurler

1SMHMedya 1SMHMedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 505 / 133
  • Ticaret 7, (%100)
pagerank olayına bence gereksiz değinilmiş artık bir önemi yok. KralFx arkadaşımızın da dediği gibi yeni başlayanlar için ideal. başarılar dilerim.

wmaraci
wmaraci

Bahadir32 Bahadir32 Satılık domainler Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Feel
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 203 / 219
  • Ticaret 27, (%100)
Elinize emeğinize sağlık, güzel faydalı bir bilgi olmuş özellikle de yeni başlayanlar için

Kriptokulis.com | Bitcoin & Altcoin Bilgi Paylaşım Forumu

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
hocam bilgi vermek istemişsiniz sağolun emeğiniz için. ancak bunlar bilindik herkesin uyguladığı olmazsa olmaz klişe yöntemler. düşününki aynı kategoride yayın yapan 20 site var. hepside kurallara uyarak sitelerini hazırlamış, yine aynı şekilde kurallara uyarak özgün makale girişleri yapmışlar. yani kısaca her şeyde kurallara uymuşlar. peki hangisi googlede önde çıkacak. hepsi uygun.

bana isteyen seocu istediğin desin, tek bildiğim seo, bana hit gönderecek siteden anahtar kelimem üzerinden backlink almaktır. şunuda iyi biliyorum ki o anahtar kelimemde 2 günde googlede ilk sırada olurum.

Merhaba, söylediklerinizde kesinlikle haklısınız fakat bu videodaki amacım; yeni başlayan arkadaşlar için anlaşılır bir dille SEO önerilerini anlatmak. SEO konusunda her öneri için ayrıntılı videolar ve kimsenin bilmediği ipuçlarıda hazırlamayı düşünüyorum. En kısa zamanda kanalımdan izleyebilirsiniz, yorumunuz için teşekkür ederim.

yeni başlayanlar için faydalı bilgiler, sade bir dille anlatılmış tesekkurler

Yorumunuz için teşekkür ederim.

pagerank olayına bence gereksiz değinilmiş artık bir önemi yok. KralFx arkadaşımızın da dediği gibi yeni başlayanlar için ideal. başarılar dilerim.

Pagerank hâlen aktif bir şekilde kullanılmaktadır, değinmeden geçilmez diye düşündüm. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Elinize emeğinize sağlık, güzel faydalı bir bilgi olmuş özellikle de yeni başlayanlar için

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al