wmaraci reklam

Google 2018 güncellemesi / dalgalanma (bilgilendirme)

13 Mesajlar 2.820 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

btnaslan btnaslan Bilinen Hayatı Kodlayın Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek WebMater, Seo, YouTuber
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 131 / 220
  • Ticaret 16, (%100)
Site başlığı değiştirdim bir sorun olur mu

wmaraci
reklam

rftmtn rftmtn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Klima Teknisyeni
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** M**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, benim küçük bir dükkanım var ve klima servis işi yapıyorum. Müşterilerimi internetten buluyorum ve bu nedenle Google'ın yaptığı güncellemeler beni bazen olumsuz yönde etkileyebiliyor. Google'ın algoritma güncellemesi yaptığında belirlediği kriterler var ve bunlar genellikle içerik ile alakalı oluyor. Ben aylarca emek harcıyorum sitemin içeriğini güncelliyorum ve seo uyumlu olması için çabalıyorum fakat Google nasıl kriter belirliyor anlamıyorum sıralamada ben alt sıralardayken sayfalarında içerik olmayan siteler ilk 2 sırayı paylaşıyor. Bu nasıl bir algoritmadır nasıl kriterdir anlayabilen varsa lütfen bana da açıklasın. Örnek vermek istiyorum, Google'a girdiniz ve "akatlar klima servisi" yazdınız ve arattırdınız lütfen ilk 2 sırayı paylaşan sitelerin içeriklerine bakın ve bunun bir açıklaması varsa bana da bildirin. Herkese teşekkürler.

agrisinaiyigelen agrisinaiyigelen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 31 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
benim site google dan silindi resmne. Tüm indexlerim gitti. Birde sağlık sitesi yazılarda özgündü. Güncellemenin bitmesini bekliyorum :(

Günde iyi hit alan sağlık sitesinde reklamınızı yapabilir tanıtım yazınızı yayınlayabilirim.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al