wmaraci reklam

Google'a geri bildirimde bulunmak.

4 Mesajlar 789 Okunma
smmexpress

miharbisukarak miharbisukarak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 121 / 106
  • Ticaret 6, (%100)
// Sanırım konuyu yanlış yere açtım, Google başlığına açmam gerekti, saatin verdiği dalgınlık. Editör arkadaşlar uygun görürse umarım konuyu taşır.

Merhaba, Google'a bir konuda geri bildirimde bulundum. Bildirim metninde problemin veya sonucun tarafıma bilgi verilmesini rica ettim ve mail adresi verdim.

Sizce geri dönüş yaparlar mı? Çünkü soru sordum öneri veya fikirde bulunmadım.

wmaraci
reklam

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Öyle bir soru sormussunuz ki bunun cevabını kimse veremez. Yetkililerin insiyatifine kalmış bir olay gerek gördüklerinde yanıt verirler gerek görmedikleri sürece de yanıt vermezler. Bir çok sorun yaşadım ve halen de guncelteknoloji.net sitemle yaşıyorum http:// den https:// protokolüne geçiş yaptım. Sıralamadan kayboldum 1 2 hafta beklemem gerekiyor oturması için. Ben ise hızlandırmak istedim süreci bu yüzden dönüş yapmadılar.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.

miharbisukarak miharbisukarak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 121 / 106
  • Ticaret 6, (%100)

Serkan ALAZ adlı üyeden alıntı

Öyle bir soru sormussunuz ki bunun cevabını kimse veremez. Yetkililerin insiyatifine kalmış bir olay gerek gördüklerinde yanıt verirler gerek görmedikleri sürece de yanıt vermezler. Bir çok sorun yaşadım ve halen de guncelteknoloji.net sitemle yaşıyorum http:// den https:// protokolüne geçiş yaptım. Sıralamadan kayboldum 1 2 hafta beklemem gerekiyor oturması için. Ben ise hızlandırmak istedim süreci bu yüzden dönüş yapmadılar.

Google'da 1. sıranın rezerv olup olmadığını sordum.

İstanbul'un ilçe isimleri ile google araması yapıldığında 1. sırada ilçe belediye 2. sırada wikipedianın ilgili ilçe ile alakalı sayfasının sonuçları çıkıyor. Google politikaları gereği bu ilk iki sıranın rezerv durumu söz konusu mu ? Yoksa farklı alandaki bir websitesi bu sıralamaya girebilir mi? şeklinde bir soru yönelttim. Benim tahminimce cevap verirler fakat uzun bir süre sonra sanırım.

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)

miharbisukarak adlı üyeden alıntı

Google'da 1. sıranın rezerv olup olmadığını sordum.

İstanbul'un ilçe isimleri ile google araması yapıldığında 1. sırada ilçe belediye 2. sırada wikipedianın ilgili ilçe ile alakalı sayfasının sonuçları çıkıyor. Google politikaları gereği bu ilk iki sıranın rezerv durumu söz konusu mu ? Yoksa farklı alandaki bir websitesi bu sıralamaya girebilir mi? şeklinde bir soru yönelttim. Benim tahminimce cevap verirler fakat uzun bir süre sonra sanırım.

Mantıklı düşünceleriniz ama bunu yetkililer açık dille söylemezler. Eğer rezerve söz konusu ise bizlerin çabası demekki boşa :) zaten son zamanlarda iyice değişik değişik işler yapmaya başladılar. PR güncellemesini türkiyeden kaldırdılar resmen halen Yurd dışında güncelleme söz konusu sadece bu değil bin dereden su getiriyorlar.

Yandex candir demek istiyorum ama henüz o seviyeye gelmiş değil. Tek umut google oda umutlarimizi boşa çıkarıyor. Eğer söz konusu rezerve ise adalet aramak doğru olmaz.
miharbisukarak

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al