wmaraci reklam

Google İndex Problemi

3 Mesajlar 786 Okunma
wmaraci reklam

eksikbakiye eksikbakiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, blogumu önce blogspot.com uzantısıyla google search consol'a kaydettim. Sonra alan adı alınca, www. alanadı.com ve alanadı.com şeklinde kaydımı yaptım. Site haritasını da bu üç mülk için de gönderdim. Şimdi sonuç şu; google'a baktığımda bütün aramalar; blogspot.com şeklinde çıkıyor. Sadece ana sayfayı www. alanadı.com şeklinde indexlemiş. Acaba içlerinden 2 tanesine gönderdiğim site haritalarını silsem de sadece 1 tanesi kalsa düzelir mi? Bir de alanadı.com olanı mı kullanmalıyım yoksa www. alanadı.com olanı mı?

EksikBakiye
wmaraci
reklam

bulgay bulgay Turkcem.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen / Yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)
merhabalar. Hocam domain aldıysanız artık blogspot olan ile işiniz kalmadı. Onu silin hesabınızdan. Sonra bloggerlar www olmadan kullanılmıyor. Yani siz www olmadan kullan seçeneğini kullansanız bile google www olarak index yapacaktır. Seçeneklerden www olanı tercih edin. siteharitasını da sadece www olan için gönderin. Google yavaş yavaş tüm likler www olarak indexleyecektir. Bir de sitenize www olmadan giribelirlirliğini kontrol edin. Bazen domain başında www olmadan girilememe hatası luyor. Ama onun da çözümü var.

eksikbakiye eksikbakiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
www olmadan girilebiliyor, problem yok. teşekkür ederim yardım için.

EksikBakiye
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al