freelance iş ilanları

Google Manuel

20 Mesajlar 2.453 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Edit....
dursunkoca NeroWin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

NeroWin NeroWin www.teknovudu.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)
Benim içeriğim Türkçe olduğu için böyle bir mağduriyet yaşamadım ancak mağdur olan arkadaşların mağduriyetinin giderilmesi arzu ederim... Google'ın gelişmekte olan ülkelere uyguladığı reklam politikasını zaten seviyorum ancak tekel olması bizimde bunun karşısına çıkabileceğimiz servislerin olmamasından dolayı elimiz kolumuz bağlı maalesef...
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
NeroWin yahu abartılı politika ihlallerinde işlem uygulasalar sorun yok, 3-5 makale görüyorlar, hit çekmeye yönelik olduğunu söylüyorlar ve koca siteyi filtreye alıyorlar. Böyle bir saçmalık yok. Dost mu bunlar, düşman mı anlam veremiyorum. Özellikle döviz girişi yaratan siteleri filtreye alıyorlar, bana Skype üzerinden yazılıyor, üzülüyorum. En büyük ihaneti bunlar yapıyor bize. Bıktırdılar artık. Bazı şeyleri görmezden gelmiyorlar. En ufak şeyde manuel yiyoruz. Yeter yahu. Bizimki de can. Nereye kadar böyle devam edecek hocam. Bu çok haklı bir isyan.

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
Şuana kadar hiç manuele girmedim. Siteni düzgün kullanırsan sende girmezsin.
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

prestij
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
FurkanOYMAK , bu adamlar sektör sektör ele alıyor.

.......... sorgulama
.......... başvuru
.......... bla bla bla bla

Şeklinde başlıkları olan siteleri komple filtreliyorlar. Sorun bizlik değil. Bu şekilde 3-5 makale hatası yüzünden, sitelerimizi manuele alıyorlar. Emeklerimize yazık değil mi? Benim de başıma gelmedi; ama günlerdir arkadaşlarımın sitelerini düzenliyorum. Yeter be.

opencartim opencartim Bir Umuttur Yaşamak! Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)
Allaha şükür manuel filtreye girmeyi bırak, normal filtrelere spamlara bile girmedim hiç, ama söylediğin konu çok mantıklı ülke bazında düşünürsek doviz ülkemize ne kadar çok girer, bozulursa dolar fiyatları minumum seviyeye kadar inebilir. En azından bir zaman için tabi.
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)

KDOGAN adlı üyeden alıntı

FurkanOYMAK , bu adamlar sektör sektör ele alıyor.

.......... sorgulama
.......... başvuru
.......... bla bla bla bla

Şeklinde başlıkları olan siteleri komple filtreliyorlar. Sorun bizlik değil. Bu şekilde 3-5 makale hatası yüzünden, sitelerimizi manuele alıyorlar. Emeklerimize yazık değil mi? Benim de başıma gelmedi; ama günlerdir arkadaşlarımın sitelerini düzenliyorum. Yeter be.

Kardeşim madem öyle diyosun da, bunları bildiğin halde sende inadına o şekil başlık açılımı yaparsan, kendi kendini ateşe atarsın tabi. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş.
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
opencartim son zamanlarda ing-tr karşılık kaç siteyi filtreye aldılar hocam, bir bilseniz, siz ülkeye zarar vermekten başka hiçbir halta yaramıyorsunuz derdiniz. Onu bunu bırakın, vatandaşın kazandığı parayı bile engelliyorlar. Ben finans sektöründeyim, ülke bazında düşünürsek, birçok banka özel ve TR ye ait değil. Bu bankaların rekabetinden kazandığımız paraları bile engelliyor adamlar. Sektörü komple temizliğe aldılar. Bu paraları kazanmamızı engelliyorlar. Sanki komple spam site yapmışız. Yeter vallahi. Yorulduk artık.
opencartim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
opencartim hocam ben zaten spam yemiyorum; ama bütün arkadaşlarım sırayla filtreye giriyor. Yoksa biz zaten bazı şeylerin farkındayız. Gözden kaçar birkaç başlık. Haydi 10 başlık kaçsın. 100 başlık kaçsın. Sitede 5000 içerik var. Tutup da bu başlıklardan dolayı koca siteyi filtreye almak nedir ya. Bize de yazık değil mi sonuçta?

• Üyelik 13.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Sporcu!
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1184
  • Beğeniler 373 / 373
  • Ticaret 26, (%100)

KDOGAN adlı üyeden alıntı

opencartim hocam ben zaten spam yemiyorum; ama bütün arkadaşlarım sırayla filtreye giriyor. Yoksa biz zaten bazı şeylerin farkındayız. Gözden kaçar birkaç başlık. Haydi 10 başlık kaçsın. 100 başlık kaçsın. Sitede 5000 içerik var. Tutup da bu başlıklardan dolayı koca siteyi filtreye almak nedir ya. Bize de yazık değil mi sonuçta?

Kardeşim ben sana tek şu lafı söyliyim, askerde komutanım bana bir laf demişti.
100 Tane çatalı bıcağı düz sıra halinde koy, bir tanesini ters koy düz olanları görmezler, gelir o 1 tane ters olanı görürler demişti.
KDOGAN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al