freelance iş ilanları

Google Organik Hit Kazanma Yolları ( Garantili )

13 Mesajlar 2.860 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

daFirenze22 daFirenze22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad R** V**
  • Mesajlar 1229
  • Beğeniler 15 / 178
  • Ticaret 1, (%100)
Teşekkürler yazı için.

Kendi halinde.Meraklı gözlerle inceleyen.
wmaraci
reklam

kerimptk kerimptk Youtuber Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici / Youtuber
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 1440
  • Beğeniler 194 / 234
  • Ticaret 46, (%100)

beytullahyilmaz adlı üyeden alıntı

http://www.ilyadaharita.com.tr/haberler sektörel haberlerde var. ben ekstra bildiğim konularda da yazıyorum. yazılarımın özelliği hiç bir yerde olmaması tamamen benim kendi malım olması . böylelikle ekstra hit sağlıyorum. çünkü özgün bir yazı kopyala yapıştır değil. bizim ilçede arkadaşaların sitesin günlük 5 kişi zor giriyor. onlar sahibindene devam. ama ben kendi sitem ile sahibinden den sonra hemen çıkıyorum.

Zaten o listeye bakarak yazmıştım. Sektörel yazılar tama ama bu tarz yazıların hala gereksiz olduğunu düşünüyorum. Candy crush hilesi için sitene gelen adam napsın kiralık daireyi. Hit tama ama gereksiz hit ile kendini kandırma hocam. Söylediğim bu. Niteliksiz ziyaretçi sana birşey katmaz.

Abone Ol : www.youtube.com/@kerimpotuk

beytullahyilmaz beytullahyilmaz www.ilyadaharita.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 27.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Harita ve Kadastro
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 77 / 32
  • Ticaret 0, (%0)
şöyle katar. ben de zaten o bildiğim ekstraları bayıldığım için yayınlamıyorum. site günlük bir hiti devamlı alsın. ama ben satılık ilanı geçtiğim zaman hiç hit almayan bir sitenin ilanı google 20 sayfasında çıkıyor. ama ben ilanı geçtikten 2 gün sonra ilk sayfada ve ilk üç sırada hemen görüyorum. yoksa günlük 10 hitli bir site olarak kalırım. bunun farkındayım. şu an en çok parsel sorgalama yazıyorum. bu cümleyi google yaz. üçüncü sırada beni bulursun. ve şu linke tıkla ve oradan bana gelen hitler: http://blog.milliyet.com.tr/online-tapu-parsel-sorgulamasi-tum-turkiye-icin-uygulamaya-gecti/Blog/?BlogNo=453682
Ben aynı zamanda gazeteciyim. milliyet blog ile radikal blog ve radikal ulusalda haber geçiyorum. diğer büyük çapta gazetelerede haber geçiyorum. para almıyorum. sırf kendi amaçlarım oldruğunda onun da reklamını yapmak için. birde habercilik güzel. kendi ideallerini haberler ile gerçekleştirebiliyorsun.(alakasız oldu :) )

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al