wmaraci reklam
lidertakipci

google şaşırtma

24 Mesajlar 2.778 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

murat41 murat41 ... Telefon Onaysız
  • Üyelik 23.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ...
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
içerik sıkıntısı sanırım

wmaraci
reklam

eusanmaz eusanmaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ticaret Rehberi İşletmeni
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 132 / 36
  • Ticaret 2, (%100)
Belkide bir pazarlama stratejisidir. Anladığım kadarıyla Google'a sağlam para ödediniz şimdiye kadar. Google da sizi o kelimelerde belli bir sıralamanın altında tutup bu kazancını devam ettirmek istiyor olabilir. Varsayımsal konuşuyorum sadece. :) Belki de adamlar böyle bir pazarlama stratejisi geliştirdi.

TulaySarkosoglu TulaySarkosoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Uzman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
İş seo hostingle bitmiyor. Ayrıca google sitelerin size ait olduğunu anlamak için onlarca yöntem kullanıyor. Bence birçok seohostingi google'ın anlaması zor değil.

Bunun için bir çok teknik kullanılabilir.

Mesala benim şuanda kullandığım serverlardan birinde AAA.BBB.176.** ve AAA.BBB.190.** adreslerini kullanıyorum. Bu iki ip birbirine göre C Class sınıfı ve network maskleri sadece 24 bit uzunluğunda. (AAA.BBB.176.**/24 ve AAA.BBB.190.**/24) Yani bu ikisi aynı network üzerinde olmaz diye düşünürsünüz. Ama değil, her ikisi de 10.***.0.*** ip adresine sahip gateway üzerinden dünyaya açılıyor. Her iki adresin RIPE kayıtları farklı biri Almanya diğeri Türkiye kayıtlı. Ama gateway aynı. Bunu anlamak sadece 200 milisaniyelik bir kontrolle mümkün.

SEO Hosting firmaları biraz daha gelişmiş cihazlarla aynı server üzerindeki ip adresini 300 - 500 civarına kadar çıkarabiliyorlar. Çok daha fazlasını yapmak da mümkün.

Sonuç : 400 $'lık fiyatlarla başlayan SEO Dedicated Serverlar sadece zaman kaybıdır. Linkwheel yapısına uygun olduğunu iddia ederler, yabancı ve Türk forumlarında bir kişi bile bana faydalı oldu dediğini okumadım. Sadece herkes faydalı olur diyor. Üstelik SEO Hosting konusunda ****gator adlı firma hakkında onlarca forumda şikayet yazılarını okuyabilirsiniz.

murat41 murat41 ... Telefon Onaysız
  • Üyelik 23.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ...
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
tskr ederim seo hosting hakkında teredütlerimi vardi çok açiklayici anlaşır bir yazi

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al