lostyazilim

Google Seoda Can Alıcı Noktalar Nelerdir ?

14 Mesajlar 2.293 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Ustadu Ustadu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo-Adsense Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 24 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

lvntoztrk1905 adlı üyeden alıntı

Ben bu cevabı çok beğendim.''Etkisi : facebook/istanbul uzantılı hitli bir guruba girdiğinizde en az 10 hit alacaksınız.Ardından google link uzantınızı bulup size istanbul kelimesinde puan verecektir.aradan geçen 4 gün sonrasında sitenize güncelleme yaparsanız anasayfanıza index aldığınız gün en az 2 sıra atlayacaksınız.'' Özellikle bu tırnak içinde bahsettiğin kısım işin şifresi olmuş. Teşekkürler.

Ek Olarak: Takipteyim.

Burada amaç takip değil siz neler yapardınız.Siz söylüyeceksiniz bende doğrusunu anlatacağım..Baştan aşağı seoyu anlatmıyorum :)

wmaraci
reklam

Hook Hook Yazmayı seviyorum Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 4, (%100)
Bana göre jenerik isim,özgün tema,özgün içerik en baba üçlüyü oluşturur.Sonra alanında farklı olmayı mesela teknolojiyse biraz daha farklı şeyler sunmalı.Sonra Sosyal medya geliyor.

Ustadu Ustadu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo-Adsense Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 24 / 58
  • Ticaret 0, (%0)

Hook adlı üyeden alıntı

Bana göre jenerik isim,özgün tema,özgün içerik en baba üçlüyü oluşturur.Sonra alanında farklı olmayı mesela teknolojiyse biraz daha farklı şeyler sunmalı.Sonra Sosyal medya geliyor.

Çok geniş cevap vermişsin.Neyse

Hook Hook Yazmayı seviyorum Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 4, (%100)

Üstad adlı üyeden alıntı

Çok geniş cevap vermişsin.Neyse

O zaman açıyorum :o
-Bakın isim önemli,jenerik olması hem akılda kalıcı hemde giren insanı cezbetmesi yüzünden çok önemli (kimileri çok önemli değil desede)
-Tema özgün ve kullanışlı olmalı,çoğu insan siteye girer girmez çıkıyor diğer türlü,yavaş,aynı,her tarafı reklamlı,bozuk temalar hem arama motorları için kusur hemde insanlar için
-Özgün içerik önemli açıklamasını yapmıyorum bile :D
-Farklılık ve İlk olma,Bakınız onlarca teknoloji sitesi var sizde diyelim açtınız aralarında yükseklere oynamak istiyorsanız farklı olmalısın nasıl mı ? mesela kendin testler yapmalısın yahut kutu açılımı mesela yada eline profesyonel dahi olmasa kamera alıp fuarlara gitmelisin emin ol üstekilerden bile daha etkili olacaktır
-Sosyal Medya,günümüz çağımız herşeyimiz artık sosyal platformlar.Buralarda etkinlin ne kadar artasa hittiniz ve gücünüz o kadar artar

Bunlar bana göre temal seonun vazgeçilmezleridir
:p

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al