lostyazilim

Google Sıralamasında Sabit Durabilmek İçin Önerileriniz ?

8 Mesajlar 1.349 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Mirbrella Mirbrella Walk with me in hell! Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba Arkadaşlar;

Yaklaşık, 3 Adet : pr 6 , 4 adet : pr 7 , 3 adet : pr 8, 4 adet : pr 2 ve üzeri;

Link alımı yaptım. ve nihayetinde hedef kelimede ilk sıraya gelebildim. ( ilk 500 de bile değildim. ) her gün takip ediyorum, google bez bebek gibi siteyi ordan oraya atıyor. bir gün 1.sıra diğer gün 4. sırada sonra diğer günler bakıyorum 2.sayfa bi sabit durmadı yerinde. bu kelimede sitenin 1.sayfada her hangi bir sırada sabit durması için siz değerli arkadaşlarımın değerli önerilerini dinlemek isterim.

wmaraci
reklam

Optimus Optimus Optimus Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilişim / İnternet
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 55 / 103
  • Ticaret 13, (%100)
Hocam rakiplerde sizin gibi düşünüyor unutmayın onlarda boş durmuyor. Hedef kelimelerin ağırlıklı olduğu içeriklere ve link almaya devam edin. Hiçbirşey yapmadan 1. sırada kalmak çok zor günümüzde sürekli bir çaba içinde olmanız lazım kişisel fikrim tabi bu konuda daha uzman arkadaşlar var bu forumda sorunuza cevap vereceklerini umuyorum.

sarkos sarkos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 30 / 32
  • Ticaret 9, (%100)
Size tavsiyem eğer yüksek rekabetli bir kelimeyse ki aldığınız linklerden bunu görüyorum bir seo uzmanıyla çalışın.
Aldığınız backlinklerin size zarar getireceğini düşünüyorum çünkü o linkler kalktığında sitenizin kalitesinin eskisindende kötü olduğunu düşünecek google. Tavsiyem tanıtım yazısı almanız düzenli olarak. Ayrıca kaliteli wiki tanıtımları da kelime yükselişi sağlar. Fakat 5 liraya 10000 tane olandan bahsetmiyorum edu-gov-k12 gibi kaliteli - spam olmamış sitelein bulunduğu paketleri kastediyorum.
Ayrıca sitenizi iç seosu dış seodan çok daha önemlidir. İç seonuza da dikkat edin herşey backlink değil.

ApranaX ApranaX E-ticaret Yöneticiliği Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek E-ticaret Yöneticiliği
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 77 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
Paravan Blog oluşturun destekleyin sitenizi, paravan blogta özgün makaleler yazarsanız yeriniz kalıcı olacaktır.

wmaraci
wmaraci

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Google çalışanlarının tümününün işini bırakması gerekir yoksa çok zor

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)
Sitenizin içeriğine benzeyen web sitelerinden yada konulardan(tanıtım yazısı) anahtar kelime ve URL adresinizi direk ekleyerek makale satın alabilirsiniz...

BU ÇALIŞMALARDAN SONRA tanıtım yazısı almanız ve URL adresinizden backlink almanız sağlıklı olacaktır.

Mirbrella Mirbrella Walk with me in hell! Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 6, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Google çalışanlarının tümününün işini bırakması gerekir yoksa çok zor

Neden hocam ? o kelimeyi sık sık takip ederim tam 1 aydır 2 ve 4. sırada olan domainler bir kez bile yer değiştirmedi

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Google eğer o kelimede yükselmek için doğal olmayan şeyler yaptığını sezerse filtreye girersiniz. Filtreye girerseniz bir daha çıkmanız çok zor buna dikkat edin. Rekbati olan bir kelime değilse yerini koruyabilirsin fakat rakipler sürekli içeriğini güncelliyor ve backlink alıyorsa yerini koruman düşünülemez. Bu arada sakın seo uzamanıyla filan çalışayım deme. Kendi işini kendin gör.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al