wmaraci reklam

Google Tanımadan İçerik Paylaşma

41 Mesajlar 4.359 Okunma
smmexpress

Yasemin81 Yasemin81 http://afrodits.com/ Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)

RUZGARBERAT adlı üyeden alıntı

evt , Google ; 493 000
Yandex : 2 000 000 index? Bu ne yahu nasıl bir site okadar icerik diyenler icin Örnek vereyim domain.com / Bmw/havafiltresi/uruncode.html ....

Botlar hic cıkmıyorlar : ))

2014-03-04 18:45:10
Referans: Doğrudan hit
Makine adı: crawl-66-249-64-214.googlebot.com
ÖRÜMCEK: Googlebot

Ben bu dediklerinizden hiçbirşey anlamadım,yanlış anlamayın gerçekten anlamadım.
Sitede toplamda 27 yazı var...

Ek Olarak:

"]

[/URL]

wmaraci
reklam

MehmetARIK MehmetARIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)

chemistrap adlı üyeden alıntı

Sitenizin adı nedir ?

http://www.banazhabermerkezi.com/

chemistrap chemistrap WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seyyah-ı Avare
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 20 / 67
  • Ticaret 2, (%100)

Mehmet ARIK adlı üyeden alıntı

Kardeşler şöyle bir yöntem var. Bunu ben kendi şahsıma yapıyorum. Facebook'dan günde 10bin tekil ziyaretçi çekiyorum. Gerisini boşveriyorum. Ne SEO, ne Sitemap, ne Anahtar Kelime, ne Meta Tag var sitemde. Ne H tagı kullanıyorum. Hiçbirşey. Kafama göre takılıyorum. Nasıl olsa siteme ziyaretçim var. Banane Google'dan. Ve buna rağmen Google inadına ilk 5 sayfadan indirmiyor beni. Yani demem o ki; NE KADAR KASARSAN, O KADAR DİBE BATARSIN...

Belki sizde bilmiyordunuz (eklenti ile oluşturulmuş ve sitenizde de linki var ama yinede hüsnü zanda bulunmak istiyorum ) ama insanları yanlış yönlendirmeyin lütfen.
http://www.banazhabermerkezi.com/sitemap.xml sitemap dosyanız mevcut zaten sitemap dosyanız olmadığı takdirde google'ın sizin sayfaları değerlendirmesine olanak yok. Aynı zamanda sitenizde H tagıda mevcut .

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Bu arada şu anda öylece izliyorum :D
Hala bir sonuç yok ortada...
Özellikle bu böyle yapılmaz deyip özelden yazıp da kaçan arkadaşlarıma da ayrıca teessüflerimi sunuyorum.
Yanlış olanın yerine doğrusunu söylemeden işin içinden çıkmak nedir?
Malcolm X

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

tuncercetin tuncercetin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bu işin bir mantığı yok ne kadar istiyorsanız o kadar girin.
Sonuçta haber siteleri bile günde 50 içerik girmiyor bunu da unutmayın.
İndex sayısınızı ve index hızınızı zamanla arttırın
Ani index artışını pek sevmez google.
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 440 / 55
  • Ticaret 0, (%0)
Allah aşkına bana buradaki hataları söyleyebilir misiniz?
http://afrodits.com/yipranmis-saclari-onariyoruz.html

RUZGARBERAT RUZGARBERAT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Webmaster | Graphic designer |
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad R** B**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 40 / 24
  • Ticaret 0, (%0)

Yasemin81 adlı üyeden alıntı

Ben bu dediklerinizden hiçbirşey anlamadım,yanlış anlamayın gerçekten anlamadım.
Sitede toplamda 27 yazı var...

Ek Olarak:

"]

[/URL]

Tekrar anlatayım müşterimin 2 aylık bir domaini var günde ekledıgım icerik 2500 ila 3000 arasında etiket her konu için 2 adet google de almış oldugu index sayısı 493 000 kadar yandexte 2 000 000 gecmiş durumda , gunde ayda haftadaşu kadar giriş yapılıcak derler bu bir şehir efsanesidir! Yani güncelse siten ne kadar ürün giridigin önemli degil bu index alma konusu Haa Arama ve Sonuc kısmında öne cıkmak adınada;

Sağlam bir domain ( sektorle alakalı )
Sağlam bir hosting ( kesintisiz hızlı google speed açısından )
Güncel doğru icerik & etiket
Sağlam Sosyal ağlar
Arama motorlarına kayıt
Abartılmadan imleme manuel
Sabır & özveri bol sans.

imkansız diyenler hep yanıldılar...

ferhatbatbay ferhatbatbay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)
Oyun haberleri sektorundeyim gunde en az 4-5 haber giriliyor + 1 veya 2 video yani en az 6-7 içerik giriliyor. Hitin çoğunluğunu facebooktan almaktayım. 1-2 ay öncesinde 1-2 günde index alırken şimdi 1-2 saat içinde index alıyorum. Herşeyi zamana bırakmak gerekiyor. Bana göre seo hakkında çok fazla bilgim olmasa da önemli olan girilen içerik.
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

eQuaL eQuaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 251
  • Beğeniler 8 / 49
  • Ticaret 11, (%100)
Hatalı etiketleme, diyebilirim. Misalen, yazmış olduğunuz makale üzerinde "zeytinyağlı saç maskesi" tarzında bir cümle dahi yok. Ve siz, makaleninizde olmayan bir kelimeyi etiket olarak seçiyorsunuz. Ayrıca, konu altında yapılan etiketleme yeni sitelerde biraz ters tepebilir. Genel anlamda konu içeriğinde geçen kelimelerden oluşan etiketleri eklemekle devam edin. Ve en fazla 5 adet etiket girin. Ayrıca, Google 'de bir yerlere gelmek ilk olarak sabır işidir. Eğer erken zaman zarfında kullanıcı hedefliyorsanız, Sosyal Ağları kullanmayı tercih edin. Günlük ortalama 5-10 makale ekleyin. Çok olarak eklenen makaleler özgün dahi yazılı olsa, spam gözü ile görülecektir. Günlük içerik eklemesi yapmaya dikkat edin. Ve eğer yazdığınız makaleler Google tarafından indexlenmiyorsa da, aceleci davranmayın. Belirli zaman aralıklarında sitenizi nadasa bırakabilirsiniz. Ve eğer çok yazma şevkiniz varsa da bir word belgesine yazın daha sonradan sitenize aktarabilirsiniz. Eklediğiniz fotoğraflarda alt etiket eklemeyi unutmayın. Çünkü; Google üzerinde resim arama da yapıldığından, doğru etiketleme üzerinde sitenize geri bildirim olacaktır. Makale içeriğinde, vurgu yapmak istediğiniz kelimeyi kalın, ikincil kelimeyi italik ve altı çizgili olarak yazabilirsiniz. Ayrıca, ortalama 5-10 konu sonrasında, kendi sitenize iç link verebilirsiniz. Bunlarda olumlu backlinkler olarak geri dönecektir. Ve iç link olarak, alan adınızı seçin. Ve eğer alan adınızı yeni aldıysanız da, Google üzerinde info almadan sitenize fazla yüklemeyin.
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

Malcolm X Malcolm X Elimden Geliyor Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)

eQuaL adlı üyeden alıntı

Hatalı etiketleme, diyebilirim. Ayrıca, Google 'de bir yerlere gelmek ilk olarak sabır işidir. Eğer erken zaman zarfında kullanıcı hedefliyorsanız, Sosyal Ağları kullanmayı tercih edin. Günlük ortalama 5-10 makale ekleyin. Çok olarak eklenen makaleler özgün dahi yazılı olsa, spam gözü ile görülecektir. Makale içeriğinde, vurgu yapmak istediğiniz kelimeyi kalın, ikincil kelimeyi italik ve altı çizgili olarak yazabilirsiniz. Ayrıca, ortalama 5-10 kelime arasında, kendi sitenize iç link verebilirsiniz.

Arkadaşın dediklerine aynen katılıyorum. Ayrıca google da aranılan şeyi başlıkta ve özellikle ilk paragrafta belirtmenizde fayda vardır. Aranılan yakın kelimeleri de yazı içine gömmelisiniz.
Yasemin81

kişi bu mesajı beğendi.

Elimden Geliyor
wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al