wmaraci reklam
lidertakipci

Googleda gözükmüyoruz!

13 Mesajlar 1.572 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2211
  • Beğeniler 753 / 753
  • Ticaret 18, (%100)

Onurcerik adlı üyeden alıntı

Wordpresse geçmeyi düşünüyoruz.Önerileriniz için teşekkür ederim,blogda ne gibi düzeltmeler yapmalıyım ?

Bence siz baştan aşşağı yenılemenız lazım. Altta @yilmaz70 gereken açıklamayı yapmış zaten.

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar gayet güzel açıklamışlar ama ben de bir hususa takıldım, onu söylemeden edemeyeceğim maalesef.

Web yazılım hizmetine dair bir sitenin bu kadar teknik ayrıntılardan yoksun yapılması müşteri açısından ne kadar doğru?

Yahu sitenin ana sayfası 18 MB ve sadece 16 MB resimlerden oluşuyor. Bir kere mobil uyum yoksa zaten baştan kaybetmeye mahkumsunuz.

Bence siz sadece tasarım hizmeti verin. Ya da kendinizi iyice geliştirdikten sonra web yazılımı hizmeti verin.

Kusura bakmayın ama gerçek bu maalesef.

Bir de kurumsal sitelere ait blog yazılarında reklam yayınlanmaz.

Bu arada abi tşkler açıklaman için.
Bu cevaptan sonra heralde merak ettiklerinizi öğrenmişsinizdir. Genede Aklınıza takılan yerler olursa sorun ama tasarım firması adı altında değil. Bilgim dahilinde cevaplamaya çalışırız.
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
reklam

Onurcerik Onurcerik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazılımla uğraşıyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 20 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
@yilmaz70 @birsevda değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz.Gelişme yolundayız yavaş yavaş öğreniyoruz.Bir kaç proje olumlu sonuçlandı.Fakat sitemizi oturtamadık daha.

Onurcerik Onurcerik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazılımla uğraşıyor
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 20 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar gayet güzel açıklamışlar ama ben de bir hususa takıldım, onu söylemeden edemeyeceğim maalesef.

Web yazılım hizmetine dair bir sitenin bu kadar teknik ayrıntılardan yoksun yapılması müşteri açısından ne kadar doğru?

Yahu sitenin ana sayfası 18 MB ve sadece 16 MB resimlerden oluşuyor. Bir kere mobil uyum yoksa zaten baştan kaybetmeye mahkumsunuz.

Bence siz sadece tasarım hizmeti verin. Ya da kendinizi iyice geliştirdikten sonra web yazılımı hizmeti verin.

Kusura bakmayın ama gerçek bu maalesef.

Bir de kurumsal sitelere ait blog yazılarında reklam yayınlanmaz.

değerli görüşleriniz için teşekkür ederiz.Gelişme yolundayız yavaş yavaş öğreniyoruz.Bir kaç proje olumlu sonuçlandı.Fakat sitemizi oturtamadık daha.
yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al