wmaraci reklam

Googlenin Algoritmasi Çözüldü Sanırım ! Okuyun

101 Mesajlar 16.359 Okunma
smmexpress

Habercibirlik Habercibirlik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

Malcolm X adlı üyeden alıntı

kusura bakma da chrome un nasıl yazdığını bilmeyen insan, İstanbul'un fethini bilmeyen tarihçi gibidir benim gözümde. İtibar etmediğimi belirttim, olumsuz eleştirilere de tahammül edemiyorsunuz sanırım.

itibar etmeyin ozaman....sadece aksam sonucu bekleyin !

O zaman söylediğimi gerçekleştiremessem.Eleştirinizi dalga geçmeye kadar sürdürebilirsiniz.

Ama şunuda unutmayın burdaki insanlar takdir eder iseler.size bir çift sözüm olacak lütfen takipde kalın

wmaraci
reklam

Malcolm X Malcolm X Elimden Geliyor Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Kardeşim bu Google algoritması değil, Daha önce girdiğiniz siteleri ilk sayfada ilk sıralara çeker ve altınada belirtir, bu siteyi sık sık ziyaret ettiniz diye. Normalde o sitenin ilk sayfaya falan geldiği yok. Böyle makalede olmaz, google crom nedir?

ne kadar da güzel açıklayan arkadaşlarımız var. Bu makalenin sahibi arkadaş, umarım bunları da görüyordur ve güzel birkaç bilgi edinir.
Bariswp

kişi bu mesajı beğendi.

Elimden Geliyor

• Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

depresan adlı üyeden alıntı

e bu "google crom" da kullanıcı alışkanlığı yok mu?
sen keywordle bir siteye girersen o aramalarda sürekli senin siteni çıkaracaktır

kullanıcı alışkalığımı ! .Sen kaçtane sitenin aynı gün 5 saat sonra aynı anahtar kelime ile girdiğinde 5 sıra veya 1 sayfa atlayabildiğini gördün.Bunu anlatıyorum burda

JackkerL JackkerL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 1868
  • Beğeniler 219 / 526
  • Ticaret 16, (%100)
Arkadaşa şans verilmeli, siteye hiç girmeyeceğim benim için sık sık ziyaret edilen site olmayacak.konu takibimde.

Yalnız konuyu düzenleyin, yazım hatası kaynıyor..

wmaraci
wmaraci

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
vaaay çok güzel bir seo örneği, bunu yaparak ben de sitelerimi üst sıralara çıkaracağım. çok teşekkürler.
Malcolm X

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

ne kadar da güzel açıklayan arkadaşlarımız var. Bu makalenin sahibi arkadaş, umarım bunları da görüyordur ve güzel birkaç bilgi edinir.

chomdaki !!!!!!!!!!!!!! çerezleri siler ve tekrar girersen o siteyi şu tarihde ziyaret ettiniz demez ve yine aynı sayfa ve sırada çıkaracaktır !

• Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)

Habercibirlik adlı üyeden alıntı

chomdaki !!!!!!!!!!!!!! çerezleri siler ve tekrar girersen o siteyi şu tarihde ziyaret ettiniz demez ve yine aynı sayfa ve sırada çıkaracaktır !

ilk yorumumda belirttiğim gibi "bu sitenin çalışması olmuş bir yazı"
sizin yaptığınız şey çok bariz, bir anahtar kelime var ve aratıp o siteye girmemizi sağlıyorsunuz. Bu sayede google o siteye güvenecek ve üstlere çıkaracaktır. Hani alexa kastıran gruplar var burada bilir misin, onlara benzemiş mevzu. Farklı ip lerden insanlar anahtar kelimeyi aratıp, sizin siteye gelecekler ve bunu gören google da "madem bu siteye gidiyor insanlar, ben de bunu üstlere çıkarıyım" diyecek. Sokak ağzıyla anlattım ama bu mevzu böyledir. Bu yazıda bunu açıkça belli edip, bana yardım eder misiniz deseydin, sana yardımcı olurdum ama bu mevzuyu beğenmedim ve belirttim. Sakin ol kardeş.

Elimden Geliyor

BRHMCR BRHMCR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Ukrayna
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 744
  • Beğeniler 0 / 216
  • Ticaret 3, (%100)
bu ne da

• Üyelik 24.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklamcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 7 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

ilk yorumumda belirttiğim gibi "bu sitenin çalışması olmuş bir yazı"
sizin yaptığınız şey çok bariz, bir anahtar kelime var ve aratıp o siteye girmemizi sağlıyorsunuz. Bu sayede google o siteye güvenecek ve üstlere çıkaracaktır. Hani alexa kastıran gruplar var burada bilir misin, onlara benzemiş mevzu. Farklı ip lerden insanlar anahtar kelimeyi aratıp, sizin siteye gelecekler ve bunu gören google da "madem bu siteye gidiyor insanlar, ben de bunu üstlere çıkarıyım" diyecek. Sokak ağzıyla anlattım ama bu mevzu böyledir. Bu yazıda bunu açıkça belli edip, bana yardım eder misiniz deseydin, sana yardımcı olurdum ama bu mevzuyu beğenmedim ve belirttim. Sakin ol kardeş.

Öncelikle son 2 haftadır bir calısma yaptıgımı belırttım !. ayrıca o kelıme bır anahtar kelımedır bu dogru ! zaten amac anahtar kelıme ıle googlede on plana cıkmak degılmı ? keza burda sızlerden yardımcı olmak ısteseydım bu anahtar kelıme ıle sıteye gırın derdım ! lakin belırttıgım gıbı 5 dakıka kalmadıgınız muddetce gırmeyın hıc tıklamayın dedım !!!!!! Burda amac reklam degıldır ve kesınlıklede ne senden ne bır baskasından yardım beklemedım yazımda beklememde.Sadece sıtenın sayfa ve sıra numarasına bakın yazın dedım.ama tıklayıp genel bılgı almak ıstersenız en az 5 dkıka kalın dedım?....

Son olarak sokak agzı cumlesını kurmussun.Pekı sen bır beyefendısınde burda ınsanlara bırrsey katmak ıstıyen bırını bu tarz sert cumlelerle kucuk dusurmeye calısman dogrumu?

Not : aksam beklıyorum

Ek Olarak:

Yok bişi abim :)

• Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 456
  • Beğeniler 102 / 152
  • Ticaret 0, (%0)
sokak ağzı cümlesini kurduğum mevzu "seo" ile alakalı kısmıydı. Yani ben beyefendiyim demedim. Teknik tabirler kurup de seo jargonu kullanmadım demek istedim. Sen çok kızmışsın bana okuduklarını da ters anlıyorsun güzel kardeşim. Küçük düşürmekten ziyade, bence ve gördüğüm kadarıyla burada yüksek bir oranda kimse için yalan veya yanlış olan birşeye, insanların inanmaması gerektiğini belirtmek istedim. akşam maçım var, ondan sonra gelirim muhtemelen. umarım başarılı olursun.

Elimden Geliyor
wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al