wmaraci reklam

Günaşırı sıralama değişimi

5 Mesajlar 693 Okunma
wmaraci reklam

dtmuratcan dtmuratcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 487 / 104
  • Ticaret 10, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

Uzun zamandır bir anahtar kelimemde 3. sıradan 2. sıraya çıkmaya çalışmıştım. Sonunda da başarmıştım ki 1-1.5 ay 2. sırada durdum. Ama son 3 gündür bir ikinci bir üçüncü duruma geliyorum.

Çerezler veya tarayıcılarla ilgili bir sıkıntı yok, arama bölgesi istanbul ancak durmadan böyle bir dalgalanma oluyor. Bunun sebebi ne olabilir? Rakibim çalışıyor diyeceğim ama hiç bir çalışma yapmıyorlar şu anda.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

ragon ragon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 227
  • Beğeniler 7 / 19
  • Ticaret 31, (%100)
oynama çok oluyor
dtmuratcan

kişi bu mesajı beğendi.

canararat canararat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Google seo sistemi galiba yavaş yavaş farklı bir boyut kazanmaya başladı. Bende görüyorum hiç çalışma yapmayan siteler çalışma yapanların üzerine çıkabiliyor. Garip bir sistem kurgulanmış olabilir. Özellikle de ben chrome tarayıcı ile sitelere giren userların istatistik bilgilerini kullandığını düşünüyorum google amcanın. siz ne dersiniz bilemem.
dtmuratcan

kişi bu mesajı beğendi.

dtmuratcan dtmuratcan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 487 / 104
  • Ticaret 10, (%100)

canararat adlı üyeden alıntı

Google seo sistemi galiba yavaş yavaş farklı bir boyut kazanmaya başladı. Bende görüyorum hiç çalışma yapmayan siteler çalışma yapanların üzerine çıkabiliyor. Garip bir sistem kurgulanmış olabilir. Özellikle de ben chrome tarayıcı ile sitelere giren userların istatistik bilgilerini kullandığını düşünüyorum google amcanın. siz ne dersiniz bilemem.

Chrome konusunda haklı olabilirsiniz, elbette kendi tarayıcısını kullananlardan daha fazla veri elde edebilmesi mümkün ve her alanda adsense-adwords gibi gmail gibi kendi uygulamalarını yaygınlaştırmaya ve hepsi arasında tek bir örgü kurmaya çalışan bir şirket elbette chrome'u baz alacaktır.

Ama herhangibir çalışması olmayan, hatta sadece html olarak yapılmış slayt showlara sahip ve içerik olarak kullanıcıya herhangibirşey katmayan bir site neden güncel, daha ilgi çekici ve kaliteli içerikleri olan bir siteden daha üstte tutulabilir ki? Kaldı ki herhangibir backlink çalışmaları dahi yok denecek kadar az.

wmaraci

canararat canararat Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

dtmuratcan adlı üyeden alıntı

Chrome konusunda haklı olabilirsiniz, elbette kendi tarayıcısını kullananlardan daha fazla veri elde edebilmesi mümkün ve her alanda adsense-adwords gibi gmail gibi kendi uygulamalarını yaygınlaştırmaya ve hepsi arasında tek bir örgü kurmaya çalışan bir şirket elbette chrome'u baz alacaktır.

Ama herhangibir çalışması olmayan, hatta sadece html olarak yapılmış slayt showlara sahip ve içerik olarak kullanıcıya herhangibirşey katmayan bir site neden güncel, daha ilgi çekici ve kaliteli içerikleri olan bir siteden daha üstte tutulabilir ki? Kaldı ki herhangibir backlink çalışmaları dahi yok denecek kadar az.

makale çalışıyolardır belki bazen google ın işine akıl sır ermiyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al