freelance iş ilanları

Hangi sitenin daha önce indeks aldığını nasıl buluruz

3 Mesajlar 859 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
Başımda RSS'den veri çeken bir wordpress blog sorunu var. Bildiğiniz ücretsiz wordpress domainlerden. Bu aralar indeks hızım olağanüstü düştüğü için bu durum sorun yaratıyor. Bildiğim kadarıyla yazı içinde geçen 1-2 cümleyi google arama motorunda arattığımızda ilk önce hangi sayfa görünüyorsa google önce onu indekslemiş demektir. Bu doğru mu?

Çünkü diğer site 10 dakika içinde indeks alıyor. Dört saat sonra yazım indekslenmiş göründüğünde cümleyi anonim bir kullanıcı gibi geçmişi temizleyip arattığımda ilk sırada benim site görünüyor. Hemen ardından da RSS ile veri çekenler. Bir de sonucun yanında benim tarih daha önce görünüyor

Ne ekersen onu biçersin
wmaraci
reklam

Untouchable Untouchable Kendimim Kendim Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 18 / 84
  • Ticaret 0, (%0)
hangi indexleri karşılayacaksınız o konuya ait linki alıp olduğu gibi google a kopyalayın "arama araçları" bölümünden "Herhangi bir zaman" kısmını 24 saat olarak ayarlayın bu şekilde google orada saat olarak o linkin index zamanını gösterecektir oradan muhtemelen öğrenebilirsin

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
Yazıların üzerinden 24 saaten fazla zaman geçtiği için bulunmuyor ama son 1 ayı seçtiğimde benim site çıkıyor

Ne ekersen onu biçersin
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al