wmaraci reklam

'Herkese Açık' ve 'Sadece Arkadaşlar'ın Gördüğü Paylaşımlar?

3 Mesajlar 1.064 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Merhaba arkadaşlar, kafama takılan bir soru var. Benim facebook ve twitter hesaplarım herkese açık değil ve ben bu hesaplardan sitemin reklamlarını yapıyorum birkaç aydır (sitem daha iyi yerlere gelince sayfa da açacağım). Şu günlerde de google+ hesabımı düzenledim. Oradaki paylaşımları ise herkese açık yaptım ve sadece en yeni yazımı paylaştım orada.

Herkese açık yapmadıgım facebook gönderilerim Google gözünde indexleniyor mu? Bazı kelimelerde görmüşsünüzdür, arama sonuçlarında bir facebook profilinin yazısı çıkabiliyor. Bu şekilde de siteme ziyaretçi kazandırabileceğimi düşünüyorum.

En yakın vakitte facebook'tan ve twitter'dan sitem için hesaplar açmam çok daha iyi olur mu? Yoksa böyle google+tan herkese açık paylaşayım, diğerlerinden de dediğim gibi yapmaya devam edeyim mi?

Görüşlerinizi bekliyorum, şimdiden herkese teşekkürler :)

wmaraci
reklam

Monolog Monolog Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad s** **
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Bir arkadaşınız tıklarsa ve paylaşımda zaman geçirirse sadece arkadaşlara açık olan bir paylaşımda yarar sağlayacaktır.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Monolog adlı üyeden alıntı

Bir arkadaşınız tıklarsa ve paylaşımda zaman geçirirse sadece arkadaşlara açık olan bir paylaşımda yarar sağlayacaktır.

Tabi ki öyle haklısınız ama ben olayın google indexi kısmındayım. Örnek verebilirim istersen; Bir anahtar kelime giriyorsun profil yazısı çıkıyor ilk sayfada. Hatta güncellemeyle youtube facebook gibi hesaplar üst sıralara çıkıyor. O yüzden ben sıralama konusundayım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al