freelance iş ilanları

İndex Hızını Artırmak

41 Mesajlar 4.226 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

DoqancanPusat DoqancanPusat FarkederseTerkeder. Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** P**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Sakın bir anda 20, 30 içerik ekleyeyim deme index alıyosan o hakkınıda kaybedersin 1 günken 2 ye çıkar. İçerikleri 1 er saat aralıklarla ekle bu tür düzene otuttur.
msdselim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

DoqancanPusat adlı üyeden alıntı

Sakın bir anda 20, 30 içerik ekleyeyim deme index alıyosan o hakkınıda kaybedersin 1 günken 2 ye çıkar. İçerikleri 1 er saat aralıklarla ekle bu tür düzene otuttur.

Ustam bu konuda bir tecrüben var mı yoksa cıkarım yaparak mı tavsiyede bulundun.

• Üyelik 08.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** P**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

kendoka adlı üyeden alıntı

Ustam bu konuda bir tecrüben var mı yoksa cıkarım yaparak mı tavsiyede bulundun.

Daha önce bir çok web sitesini bu şekilde heba ettim tecrübem var :)

• Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

Daha önce bir çok web sitesini bu şekilde heba ettim tecrübem var :)

Bence durum öyle değil. Girilen yazılar olsun sitenin genel durumu olsun çok önemli. Ben bir yasını doldurmamış siteme tek seferde 100 yazı girdim defalarca ama sıkıntı görmedim. Ama siteyi basta google a sevdirdim. Düzenli özgün özenli yazılar ile gözüne girince pek ses etmiyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 08.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** P**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

Bence durum öyle değil. Girilen yazılar olsun sitenin genel durumu olsun çok önemli. Ben bir yasını doldurmamış siteme tek seferde 100 yazı girdim defalarca ama sıkıntı görmedim. Ama siteyi basta google a sevdirdim. Düzenli özgün özenli yazılar ile gözüne girince pek ses etmiyor.

1 yaşını doldurmamış siteyi google'a ne kadar sevdirmiş olabilirsin ki? 100 makaleyi girersin engel koymuyo sana saten 100 makale girdikten sonra sitene giriş yapan botlarda siteni canlı gösterir sana karşı ama defalarca o 100 makaleyi girdim diyosun şimdi sitenin durumu nedir? Hiç sanmıyorum iyi durumda olduğunu :)

• Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
"hacamat kursu" kelimesi için seo yapan arkadaslar ilk sayfa fiyatı almıştım. 1000 lira dediler. Kendim ugrastım. domain 11 aylık fakat içerik eklemeye 6 aydır falan basladım. yani aslında 6 aylık site. şuan da wmaracı sıralamasında 1.sırada. hacamat-tr.com
Anam 6 idi 1 olmuş bugun :D

• Üyelik 08.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** P**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 8 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

"hacamat kursu" kelimesi için seo yapan arkadaslar ilk sayfa fiyatı almıştım. 1000 lira dediler. Kendim ugrastım. domain 11 aylık fakat içerik eklemeye 6 aydır falan basladım. yani aslında 6 aylık site. şuan da wmaracı sıralamasında 1.sırada. hacamat-tr.com
Anam 6 idi 1 olmuş bugun :D

Wordpressin bedava verdiği domain ile adam içeriğini "Hacamat kursu" kelimesinde 1.sayfa 2.sıraya çıkarmış. Buda kelimenin ne kadar basit olduğunu gösteriyo 1000 tl isteyen arkadaş seni fena dolandırmaya çalışmış :) neyse dediğin gibi olsun denesin arkadaş 30 - 40 içeriği günde aynı anda açmayı sonucunu burda hep beraber yine görürüz

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
Arkadaşlar DoqancanPusat Doğru söylüyor. Siteye düzensiz özgün makale girilmektense,düzenli girilmesi daha çok önemli Google ve alexa açısından.

Şimdi alexa güncelliği google özgünlüğü sever.

Ben 11-14-17-19-21 saatlerinde otomatik konu bırakıyorum kendisi paylaşıyor her gün böyle düzenli yaptım sonucu Alexa global rankım : 414,439 TR: 3,671 arkadaşlar ve sitem 3 haftalık sitedir bu sonuçlar doğaldır.
msdselim DoqancanPusat

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

Wordpressin bedava verdiği domain ile adam içeriğini "Hacamat kursu" kelimesinde 1.sayfa 2.sıraya çıkarmış. Buda kelimenin ne kadar basit olduğunu gösteriyo 1000 tl isteyen arkadaş seni fena dolandırmaya çalışmış :) neyse dediğin gibi olsun denesin arkadaş 30 - 40 içeriği günde aynı anda açmayı sonucunu burda hep beraber yine görürüz

Seo da rakip analizi böyle yapılmaz. Bedava veya ucretli hiç farketmez. Önemli olan ilk olmak. Özgün olmak guncel olmak flan flan bunlar hep aynı yere işaret eder. İlk olmak. İlk olduğun zaman hem özgün hem güncel olursun. Daha piyasada hacamat bilinmezken o site vardı. Ve facebook üzerinde acayip bir hiti de vardı. Ama bak yanlış anlama cidden suan "hacamat kursu" kelimesinde bana ilk sayfa garantisi verirsen 10 sitem daha var onlara da calışma yapabiliriz.

Arkadasın denemesi için demedim. Aslında değindiğim nokta köprüyü gecene kadar google a dayı dicez. O zaman sıkıntı yok.
msdselim

kişi bu mesajı beğendi.

msdselim msdselim tryemek.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)

anonymated adlı üyeden alıntı

Çok da zor olmaması lazım index hızının. Ben saniyesinde index alıyorum. 30 tane ping servisi ekledim wordpress e. Çok zor değil açıkçası. Özgün içerik, ping.

hangi ping servislerini kullanıyorsunuz acaba

Crewx adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar DoqancanPusat Doğru söylüyor. Siteye düzensiz özgün makale girilmektense,düzenli girilmesi daha çok önemli Google ve alexa açısından.

Şimdi alexa güncelliği google özgünlüğü sever.

Ben 11-14-17-19-21 saatlerinde otomatik konu bırakıyorum kendisi paylaşıyor her gün böyle düzenli yaptım sonucu Alexa global rankım : 414,439 TR: 3,671 arkadaşlar ve sitem 3 haftalık sitedir bu sonuçlar doğaldır.

otomatik paylaşımı nasıl yapıyorsunuz acaba

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al