wmaraci reklam

Makele Linkleme Hakkında

4 Mesajlar 457 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ahturkoz ahturkoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 299
  • Beğeniler 111 / 60
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba Arkadaşlar,

Wordpress sitemize makele içerik girdiğimiz zaman içerik içerisinde bulunan anahtar kelimelere link vermemiz gerekiyor mu ?

Örneğin ; site.com/web-tasarim hizmet sayfasına hizmet ile ilgili açıklamalar giriyoruz. Web Tasarım kelimesi geçen yerleri kalın yapmamız, site.com veya site.com/web-tasarim olarak link vermemizin bir etkeni olur mu ?

Örnek : Firmamız tarafından web tasarım hizmetleri sunulmaktadır.

Eğer linklemenin bir etkeni olacaksa site.com mu linkleyelim yoksa site.com/web-tasarim olarak mi linklemeliyiz ?

wmaraci
reklam

tayfunsg tayfunsg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Blog yazarı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 31 / 16
  • Ticaret 4, (%100)
Uzun zamandır site işleriyle uğraşmıyorum. Benim uğraştığım dönemlerde anahtar kelimeleri renklendirme, kalınlaştırmak ya da link vermek seo tekniğiydi. arama motorları şuan bunu ne kadar önemser bilmiyorum ama (hala önemsiyordur diye düşünüyorum) link verirsen ziyaretçilerin diğer sayfalara geçişini sağlayabilirsin. Örneğin benim önceden yazdığım blokta şöyle yapıyordum

yazı yazı yazı yazı yazı yazı yazı yazı yazı yazı yazı yazı yazı yazı yazı yazı yazı yazı yazı yazı yazı yazı yazı yazı web tasarım yazı yazı yazı yazı yazı yazı

linki site içi arama da web tasarım a yönlendiriyordum. yani buradaki linke tıklayan site içi arama motorunda direk web tasarım kelimelerini aramış gibi oluyordu.
ahturkoz

kişi bu mesajı beğendi.

Tayfun

mrtrclb mrtrclb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1379
  • Beğeniler 538 / 538
  • Ticaret 7, (%100)
Ben de önem verdiğim ve SEO ayarlarını yaptğım etiketlere link veriyordum. Kategoriye ve yazı başlığını kullanarak o yazıya. Çapa kelimeler deniyor galiba. Faydalı olsa gerek.
ahturkoz

kişi bu mesajı beğendi.

TalhaAzam TalhaAzam www.talhaazam.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 14 / 172
  • Ticaret 1, (%100)
Konu içerisinde o konuyla alakalı kategoriye, etikete veya başka bir konuya link verebilirsiniz. Faydalı olacaktır.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al