wmaraci reklam

ne yapılmalı? ikilemde kaldım devam etsem mi ?

8 Mesajlar 860 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

uygunindir uygunindir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 163 / 171
  • Ticaret 9, (%100)
15 günlük ingilizce site , anahtar kelime zorlukları %80 - 90 arası. Adsense aldım. içerik giriyorum içeriklerin neredeyse hepsi 120 150 arası bir sıralama almış 1000-3000 kelimelik makaleler var. Sitenin 10 15 tane anahtar kelimesi var hepsinin de zorluk oranları %90. Sizce ne yapılmalı devam ediyim mi? Sosyal Medya'ya yönelmek istiyorum. Nasıl bir çalışma yapılabilir? Açıkcası twitterdan paylaşım yaptığım zaman sadece türkler giriyor siteye. yabancılar görüyor ama tıklamıyor.

15 günlük bir siteden beklentim yok, olmayacaksa uğraşmasam mı diye düşünüyorum sektörde oldukça köklü siteler var çünkü

Günlük 5K Hitli DA : 18 PA :24 İndirme Sitesinden Uygun fiyata Footer Link (PM)
wmaraci
reklam

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Değerli arkadaşım siteniz henüz çok yeni... şu anda 120-150 arası sıralama almış içerikleriniz, demek ki geliştirilmeye açık... adsense geliri nasıl ? bir de süreklilik önemli, içerik olarak devam ettirebilecek misiniz, ilgi alanınıza giren bir sektör/konu mu? sosyal medyaya ağırlık vermek istiyorsanız ingilizce içerik için twitter'a ilave olarak reddit kullanmanızı tavsiye ederim....

Nacizane önerim bir süre devam edin, ortalama 2 veya 3 ay ondan sonra kararı siz zaten kendiniz vereceksiniz, 15 gün çok erken bir süre bu kararı vermek için...
uygunindir

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 163 / 171
  • Ticaret 9, (%100)
İlgi alanıma giren bir konu olduğu için açtım hocam.Adsense geliri şu an için berbat 20-30 kişi giriyor onlarda sosyal medyadan organic search'dan 5 kişi anca geliyor. geçen biri tıklamış hindistandan 0.02 TL bırakmış :D aries Reddit anında banlıyor hocam.

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)

uygunindir adlı üyeden alıntı

İlgi alanıma giren bir konu olduğu için açtım hocam.Adsense geliri şu an için berbat 20-30 kişi giriyor onlarda sosyal medyadan organic search'dan 5 kişi anca geliyor. geçen biri tıklamış hindistandan 0.02 TL bırakmış :D aries Reddit anında banlıyor hocam.

Dediğim gibi 15 gün çok erken bir süre, madem konuya vakıfsınız ilgi alanınıza giriyor, ben bir süre daha deneyin derim. Bazı sitelerim vardı geçmişte 2-3 ay benden başka giren olmuyordu değil 3-5 kişi :laugh: Reddit eskiden kullanıyordum, şu an kullanmıyorum, ban mevzusundan haberim yoktu söylediğiniz iyi oldu, kimseyi yanlış yönlendirmeyelim... :D
uygunindir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 23.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 163 / 171
  • Ticaret 9, (%100)
Güncel.

w4nted w4nted WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)
başlarken yanlış başlamışsınız. Yeni siteye 1000 2000 kelimelik içerikler girmek yanlış.

Başlangıçta her zaman sitenize kalitesiz içerikler girmeye özen gösterin. Bu sürede 1 ay veya 45 gün boyunca ana sayfanızı güçlendirmek için backlink ve tanıtım yazısı aldıktan sonra kalitesiz tüm içerikleri silip tümünü google url removal ile kaldırdıktan sonra kaliteli içerikler girdiğinizde şimdikinden çok daha iyi yerden sıralamaya gireceğini göreceksiniz.

Şimdi girdiğiniz kaliteli içerikler sıralamaya 60 100 gibi sıralardan girdiğinden ilk sayfaya getirmeniz oldukça zor olacak

• Üyelik 23.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 163 / 171
  • Ticaret 9, (%100)
w4nted şu an seo çalışmaları yapılıyor hocam 300 tl ödeme yapıldı. Tersten başladık ama tutma olasılığı var. Sizce %90 zorluğu olan bir kelime de iyi bir sıralamaya sahip olunabilir mi? İlk sayfalar hep köklü siteler.

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
açıkça konuşmak gerekirse önce zorluğu en düşükten çalışmaya başlanması olmalıydı. ingilizce dünyada belki 2 milyar kişi konuştuğu için rekabet seviyeside türkçenin neredeyse 20 katıdır. temiz gitmek istiyorsanız 1 yıl hiçbişey beklemeden içerik girin. sonunda baya kazanacaksınız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al