lostyazilim

Önemli kelimede ilk sayfayım ama hit gelmiyor.

4 Mesajlar 1.383 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

bilginu bilginu Seo, php, html, marketing professional Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Seo, php, html, marketing professional
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ü**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 17 / 39
  • Ticaret 11, (%100)
Arkadaşlar, leatherlovely.com olarak leather handbags(deri çanta) kelimesinde global aramada 3. sırada olmama ragmen hit gelmiyor. Adwords te 450.000 aylık arama gösteriyor. Diğer kelimelerdede iyi yerledeyim ama googledan ortalama günde 40 hit alıyorum. Nedeni nedir sizce?

wmaraci
reklam

ultrahako ultrahako Don't be evil Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 633
  • Beğeniler 0 / 77
  • Ticaret 0, (%0)
Bu konuda çok reklam verildiğinden olabilir.Reklamlar ile birlikte 6. sırada oluyorsunuz.

birkan birkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

bilginu adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar, leatherlovely.com olarak leather handbags(deri çanta) kelimesinde global aramada 3. sırada olmama ragmen hit gelmiyor. Adwords te 450.000 aylık arama gösteriyor. Diğer kelimelerdede iyi yerledeyim ama googledan ortalama günde 40 hit alıyorum. Nedeni nedir sizce?

bence google sıralamaya yanlış bakıyorsunuz dediğiniz anahtar kelimeyle sitenizi kontrol ettiğimde 277. sırada çıkıyor siteniz.

bilginu bilginu Seo, php, html, marketing professional Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Seo, php, html, marketing professional
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad B** Ü**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 17 / 39
  • Ticaret 11, (%100)

birkan adlı üyeden alıntı

bence google sıralamaya yanlış bakıyorsunuz dediğiniz anahtar kelimeyle sitenizi kontrol ettiğimde 277. sırada çıkıyor siteniz.

Türkçede arama yapıyorsunuz, global arama google.com araması yapın. tools4google.com dan bakıyorum ve kendim google.com in english den arama yapıyorum. Yahooda, bingte, ask ve lycosta da 1. sayfadayım ama gelen ziyaretçi bu kelimeden 1-2. Adwords arama değerleri leather handbags kelimesinin gecitği her aramayı mı gösteriyor acaba? Öyle dahi olsa bu kelimede mutlaka cok aranmalı.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al