wmaraci reklam

Organik arama hitlerim sıfıra yakın

10 Mesajlar 634 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

peykan peykan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 3, (%100)
Merhabalar. Aşağı yukarı 1 aylık, finans üzerine makaleler girdiğim ingilizce bir sitem var. Seo konusunda çok pimpirikliyim. In the page olarak her şartı yerine getiriyorum, keyword odaklı makaleler giriyorum ve günde en az 2 makale girişi yapıyorum. Makale uzunlukları minimum 400 kelime. Hepsi resimli vs.

Soruma gelecek olursak; stumbleupon, twitter, facebook gibi alanlardan hitler alıyorum fakat google'dan ya da diğer arama motorlarından gelen hitlerim sıfıra yakın. Hem google hem bing hem de yandex Webmaster tool ayarlarını gerçekleştirdim. sürekli olarak takip ediyorum. sayfalarım hızlı şekilde indexleniyor ve dizine ekleniyor. google'da site:domain.com ya da tırnak işareti içerisinde herhangi bir "yazı başlığı" şeklinde arattığım zaman görünüm elde ediyorum lakin organik görüntülemelerde bile sıfıra yakın. Sebebi nedir? Site çok yeni olduğu için mi? Backlink alımına mı başlamalıyım? Ne tür backlinkler tavsiye edersiniz? Paravan blog kullanmıyorum, açmalı mıyım? Etkisi nedir? Anasayfaya mı yazılara mı link almalıyım?

Şimdiden teşekkürler.

wmaraci
reklam

BlackFeel57 BlackFeel57 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 30 / 46
  • Ticaret 1, (%100)
Acaba hit alabileceğiniz kelimeler giriyor musunuz? Sektör analizi yaptınız mı?

• Üyelik 05.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 3, (%100)

BlackFeel57 adlı üyeden alıntı

Acaba hit alabileceğiniz kelimeler giriyor musunuz? Sektör analizi yaptınız mı?

Hocam sitede 60 civarı makale var şu an. Hepsi kelime bazlı yazılmış seo puanı (yoast) yüksek makaleler. Herhangi biri google'da ilk 30 sayfada dahi çıkmıyor.

Aleejhoan Aleejhoan Yol açık, yola çık! Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)
takipteyim

http://www.alicankosedag.com.tr
wmaraci
wmaraci

erotomani erotomani Efendiysen EFEsin Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek işletme
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 20 / 24
  • Ticaret 1, (%100)
hocam google artık çok havalı bir sistem oldu ne kadar özgün içerik yaparsan yap artık büyük siteler hep en önde ufak siteler en sonlarda haber sitelerinin hangisi özgün içerik sahibi hepsi birbirini kopyala yapıştır yapıyor ama hep en öndeler o yüzden fazla kasmayın eski google yok artık çok uçuk bir projeniz yoksa hep orta ölçekli yada küçük ölçekli işletmesiniz :)

BlackFeel57 BlackFeel57 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 30 / 46
  • Ticaret 1, (%100)

peykan adlı üyeden alıntı

Hocam sitede 60 civarı makale var şu an. Hepsi kelime bazlı yazılmış seo puanı (yoast) yüksek makaleler. Herhangi biri google'da ilk 30 sayfada dahi çıkmıyor.

Bence öyle düşünmeyin başlıkları, içerikleri seoya göre uygun bir şekilde yazmadığınızı düşünüyorum. Başka bir şekilde kullanıcılara hitap edebilecek bir başlık veya aratılan bir başlık atmadığınızı veya siteniz için link çalışması yapmadığınız fikirleri geliyor aklıma. Google tabi eskisi gibi değil haber sitelerine öncelik veriyor ama unutmayın ki pazarın en büyüğünü bizler kapsıyoruz.

• Üyelik 05.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 3, (%100)

BlackFeel57 adlı üyeden alıntı

Bence öyle düşünmeyin başlıkları, içerikleri seoya göre uygun bir şekilde yazmadığınızı düşünüyorum. Başka bir şekilde kullanıcılara hitap edebilecek bir başlık veya aratılan bir başlık atmadığınızı veya siteniz için link çalışması yapmadığınız fikirleri geliyor aklıma. Google tabi eskisi gibi değil haber sitelerine öncelik veriyor ama unutmayın ki pazarın en büyüğünü bizler kapsıyoruz.

hocam link alımı yapmadım zaten, konuda da belirttim. size site adresini pm atıyorum isterseniz 1-2 yazı başlığına ve içeriğine bakın. tüm kelimeler özel olarak çalışılıp bulunulup belirlenmiş kelimeler.

hzmhzm hzmhzm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 121 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
Dostum index alıyor mu peki site onu kontrol ettin mi?

• Üyelik 05.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 3, (%100)

hzmhzm adlı üyeden alıntı

Dostum index alıyor mu peki site onu kontrol ettin mi?

alıyor tabii, webmaster'dan da sürekli takip ediyorum. Dizine eklenmiş 90'a yakın sayfa var şu an.

hzmhzm hzmhzm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 330
  • Beğeniler 121 / 30
  • Ticaret 1, (%100)
E ozaman sorun yok sitende dostum daha çok yeni bir site, anahtar kelimelerini 2 3 kelimelik öbekler olarak kullan makalelerinde, backlink alma, sosyal medya paylaşımlarına devam et zamanla yükselir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al