wmaraci reklam

Özgün Yemek Tarifleri - Sağlık V.s Makaleleri

5 Mesajlar 1.847 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ebulfeth ebulfeth Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 29 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
Şimdi ebulfethin bir hayatı var kah çileli hak neşeli değilmi.Mehmet abiye desek ki ebulfethi nasıl bilirdin.İyiş çocuk ama biraz salakca.Ahmet abiye sorsak bosver kendi kafasında der gecer.Ama baktıgımız zaman ebulfeth bildiğimiz yani bir kişi tanımlancak olsa aynı kişi ama tanımlar farklı.
Küçük bir misalleme verdikten sonra konuya geceyim üsstten allatn bir yerlerden.Bugün çok kazandırııyor diye herkes yemek tarifleri,örgü işleri v.s yerlere yöneliyor ve bir ay sonra bakıyor ki hitlerde ne artıs var ne cıkıs.Sebeb eee bildiğimiz muhabbetin aynısını anlatmıs yani altına üstüne bir cümle bile koymadan oldugu gibi yazmıs.Sorduk mu ne yapayım fasulye tarifine yenmesinide anlatıyım ki özgün olsun derler.Olur anam oluır tarifler bile özgün olur.
Bakın ben yemek tarifleri sitesi actıgımda günlerce nasıl özgünleştiririm diye düşündüm ve yaptıklarımk sunlardı.Genelde herkes 1 Yemek kaşıgı diye basladıkları cümlelerde.Ben Bir yemek kaşığı olarak dedim ki onlarda farkım olsun.
Yani bir noktalama işareti bile gün gelir bizi özgünlüğe farklılıga götürür.En azından hep aynısı olmamıs ollur.Daha sıonra tarif saglık v.s işlerde sizlere tavsiyem bolcana resim ve özellikle video koymanız.Bundanki mantıık su.Bu gibi tariflere bayan ablalarımız gelir ve cogusu coluk cocugunun bilgisayarından bakar yani pek bilgisayardan anlamaz ( Misal benim annem kadın youtubedeki yorumalrı görünce birileriyle konustugunu sanmıs :d )
Peki bu ablalarımız ne yapıyor yazıyı okudu ama resimleride derinlemesine inceler hele birde video oldumu belki üc dört defa izler iyice anlamak icin buda nerden baksan 10 dakka sürse bile o kişinin kalma süresi uzunlugu sizi seo bakımında da etkiler.
Aslında benim yukarı kadar söylediğiğm şeyler tamamen dipnoıttu cünkü asıl mevzu o değil.
Şimdi artkadaslar örgü yemek tarifleri bilmem ama saglık v.s konusunda size en iyi malzeme uzman tv ve bvenzeri yerlerde cıkar.Hiç unutmam bir keresinde admaın birine oroadan makale yazdım ay ay nhamilelik diye toplam 3-4 bin kelimeye yakın tuttu bu aslında süper birşey hem oradaki konusmayı düzgün bir şekilde aktardıgınız zaman yüzde yüz olmasada yüzde ellilerde bir özgünlük olacak.Ben kendi tarif sitemde bile yüzde 30-40 özgün yazdıgım konularda dahil iyi ziyaretciler gördüm.Bunda yüzde lli ve üstünden bahsediyorum birde...
Yani buradaki size en büyük kaynak olarak vereceğim sey videoları yazıya dökün hem agız konusmasını mileltimiz daha cok cana yakın bulur hem de size bir nevi özgünlük sunmus olur...
Yazı bitti :( Yine saçmaladım mı benim hitabet dersi almam lazım :/
KraL41 eurythmics

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

KraL41 KraL41 #banaoylebakma Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Wp Cooder
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 329
  • Beğeniler 17 / 114
  • Ticaret 15, (%93)
Eyvallah babacan, Sağolasın önerilerin için. Tamda 2 gün önce yemek tarifleri sitesi açmıştım. İyi Geldi.

fupe fupe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek yazılımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
kafan güzelmiş güle güle kullan kardeş
Onur89TR

kişi bu mesajı beğendi.

32dk.com

10679 10679 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 03.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 124 / 125
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam tamamen haklısın. Ama bu gibi yöntemlerin faydalı olabilmesi için kişinin kendi meraklı olduğu veya azda olsa bilgisi olduğu konularda ilerlemesi gerekmektedir. Yani bir şeyler katabilmek gerekmektedir. Eğer böyle yapılırsa dediklerin tabi kide işe yarayacaktır.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Onur89TR Onur89TR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek .
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 2376
  • Beğeniler 704 / 791
  • Ticaret 1, (%100)

fupe adlı üyeden alıntı

kafan güzelmiş güle güle kullan kardeş

ebulfeth'i tanırım, sana şunu söyleyebilirim ki: "İnsan sarrafısın." :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al